Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!


Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!
Na czym jedziesz? 
Flo napisał(a):Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!
Na czym jedziesz?
Mafi napisał(a):Flo napisał(a):Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!
Na czym jedziesz?
jej chyba chodzi o tą impreze w River, że jest 3 marca, o to cho?
Ja tam mam swieta codziennie, szczegolnie jak moge spokojnie w WC posiedziec z angora w reku 
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości