Ponownie przyspieszamy !!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » wtorek, 28 lut 2006, 23:55

grax napisał(a):widzicie jakas roznice? Ja jak narazie nie. Poczekamy, zobaczymy. Zawsze cos moze stanac na przeszkodzie i sie przedluzyc.


bo zmiany od jutra? Nie uczyli czytac? :> :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez grax » wtorek, 28 lut 2006, 23:56

Flo napisał(a):
grax napisał(a):widzicie jakas roznice? Ja jak narazie nie. Poczekamy, zobaczymy. Zawsze cos moze stanac na przeszkodzie i sie przedluzyc.


bo zmiany od jutra? Nie uczyli czytac? :> :twisted:


sorka, mialem zle w profilu strefe czasowa ustawiona i pokazywalo mi, ze post zostal napisany wczoraj hyh :)
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 28 lut 2006, 23:57

grax napisał(a):
Flo napisał(a):
grax napisał(a):widzicie jakas roznice? Ja jak narazie nie. Poczekamy, zobaczymy. Zawsze cos moze stanac na przeszkodzie i sie przedluzyc.


bo zmiany od jutra? Nie uczyli czytac? :> :twisted:


sorka, mialem zle w profilu strefe czasowa ustawiona i pokazywalo mi, ze post zostal napisany wczoraj hyh :)


czyli u Ciebie byl juz marzec :)


No w koncu w domu bede mial ciut szybszy net anizeli w pracy :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez dziadek » środa, 1 mar 2006, 07:41

robcius napisał(a):szkoda tylko ze te liczby to czysta teoria....
i jeszcze jedno wszyscy hurra optymiści powinni być wdzięczni TP S.A. ze wprowadziła do Kołobrzegu neostrade ... inaczej tkk nie dałaby nic od siebie...
PS
a o wspomnianej przez admina umowie lepiej niech się wypowie Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta... dlaczego? bo pełno w niej niejasności
przykład? prosze bardzo...
prosze spojrzeć w swoje umowy i powiedziec czy znależliście w niej jakiś zapis stwierdzajacy jaka macie przepustowość...konia z rzedem temu kto znajdzie taki zapis, krótko mówiac na przykładzie z warzywniaka ...zobowiazujecie sie do kupowania ziemniaków za np 100zł/m-c w dniu podpisania umowy było to np 256kbps , przy kolejnej zmianie juz macie za 100zł/m-c np 512kbps a co chcieliście kupiuc podpisujac umowe - 256 czy predkośc za 100zł?
wg mnie po kazdej zmianie powinniscie mniej płacic za ta predkosc ktora mieliscie w dniu zawarcia umowy, ale tego nie ma w umowie....


...a świstak siedzi i gryzie ze złości umowę z TPSA............
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

:P

Postprzez tOmi » środa, 1 mar 2006, 10:12

Od razu zaznaczam, że ten post jest kierowany do takich osób jak np. rOOt
Od której godziny jakoś zacznie sie polepszać internet? Bo teraz bralem kilka testow na szybkość neta i średnio w kazdym pokazywalo mi 460Kbps (czyli nawet mniej niz powinno byc-512) raz pokazało 4080Kbps ale ten test można pominąć :D :D :D Jak wróce wieczorem i nadal bedzie 460Kbps zamiast 768Kbps to co mam zrobic?zresetować modem czy zgłosic na PW np. ? :P

ps. juz pare lat tu siedze na forum(z DROBNYMI :D przerwami) i wiem jak ktos potrafi nieładnie komentowac...takze jak ktos ma napisac cos brzydkiego :P to lepiej niech nie pisze;)
tOmi
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 1 mar 2006, 09:59

Re: :P

Postprzez cichy » środa, 1 mar 2006, 10:14

tOmi napisał(a):Od razu zaznaczam, że ten post jest kierowany do takich osób jak np. rOOt
Od której godziny jakoś zacznie sie polepszać internet? Bo teraz bralem kilka testow na szybkość neta i średnio w kazdym pokazywalo mi 460Kbps (czyli nawet mniej niz powinno byc-512) raz pokazało 4080Kbps ale ten test można pominąć :D :D :D Jak wróce wieczorem i nadal bedzie 460Kbps zamiast 768Kbps to co mam zrobic?zresetować modem czy zgłosic na PW np. ? :P

ps. juz pare lat tu siedze na forum(z DROBNYMI :D przerwami) i wiem jak ktos potrafi nieładnie komentowac...takze jak ktos ma napisac cos brzydkiego :P to lepiej niech nie pisze;)

wydaje mnie siem, ze bez restartu modemu nie bedzie szybciej
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Yukas » środa, 1 mar 2006, 12:06

Czekamy wszyscy z niecierpliwością na informacje o przyspieszeniu :)
Avatar użytkownika
Yukas
Twardziel
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek, 30 wrz 2004, 09:58
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » środa, 1 mar 2006, 12:11

juz jest przyspiesozny :)

restnijcie tylko swoje modemy :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez r00t » środa, 1 mar 2006, 12:17

Tak jak napisał DeeJay - akcja "przyśpieszenie" została zakończona sukcesem... I bardzo proszę wszystkich o powstrzymywanie się od komentarzy typu "sprawdzałem na stronie xyz.com i mam o 12 kilobitów mniej..."
1. Te testy bardzo często mijają się z prawdą...
2. Na pewno jest tyle ile być powinno...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » środa, 1 mar 2006, 12:19

takie głupie pyt. zadam, znaczy, że mam 'walnąć reseta' teraz? :/
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Didi » środa, 1 mar 2006, 12:23

Mafi napisał(a):takie głupie pyt. zadam, znaczy, że mam 'walnąć reseta' teraz? :/


tak wyciagnij wtyczke z modemu albo z gniazdka jak chcesz :) aha i wloz ja spowrotem :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 12:46

wroce do domu i pale lacze :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Yukas » środa, 1 mar 2006, 13:22

Przyspieszenie rzeczywiście nastąpiło i jest zauważalne :D Przynajmniej jak do tej chwili :wink:
Avatar użytkownika
Yukas
Twardziel
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek, 30 wrz 2004, 09:58
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości