1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez fern » czwartek, 16 lut 2006, 22:12

Z 1d.

My od 8.00 byliśmy zajęci sesją, więc... :) Pierw rozstawienie, potem próba, pół godzinki wolnego i sesja :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » czwartek, 16 lut 2006, 22:17

jedna osoba mogła się zwolnić na chwile... :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kawon » sobota, 18 lut 2006, 19:08

Jak wam sie podobala akademia na Święto Szkoły w piątek?
Wg mnie bomba, chociaz nie(stety) z koniecznosci ogladalem dopiero koncowke
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez fern » sobota, 18 lut 2006, 19:25

Mnie niestety też nie było, ale słyszałem, że podobało się.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Morland » sobota, 18 lut 2006, 20:27

zdobyłem autograf Chucka Norrisa i widziałem na żywo Dorotę Rabczewską :D
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez agentWomen » sobota, 18 lut 2006, 20:45

Z tego co słyszałam to Przedstawienie było udane.
Żałuje i to bardzo, że jednak sie nie wybrałam na nie.
Gratuluje pomysłów.
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kawon » sobota, 18 lut 2006, 20:48

Morland napisał(a):zdobyłem autograf Chucka Norrisa i widziałem na żywo Dorotę Rabczewską :D



trzymaj chlopie ten autograf bo za 10 lat bedzie warty fortune:)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez sabcia » sobota, 18 lut 2006, 22:49

powiem tyle że gdybym na polskim z panią N. nie słyszała przygotowań to wyszła bym bo po 10 minutach, w połowie "witania się" przysypiałam :?
ale warto było się męczyć bo wg mnie przedstawienie było super :D gratulacje dla pomysłodawców i wykonawców :wink:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez groszeq » niedziela, 19 lut 2006, 21:57

Oj widzę, że wiele przegapiłam w piątek nie przychodząc na to przedstawienie :?
Mówi się trudno... może za rok :lol: albo i nie :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 lut 2006, 15:41

Kto idzie jutro na konkurs z English??

[ Dodano: 2006-02-28, 15:42 ]
Zaznojmiliście się już z historią i kulturą krajów anglojęzycznych?? :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez kawon » wtorek, 28 lut 2006, 19:08

Nash Johnson napisał(a):Kto idzie jutro na konkurs z English??

[ Dodano: 2006-02-28, 15:42 ]
Zaznojmiliście się już z historią i kulturą krajów anglojęzycznych?? :D

o ktorej jest?
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 28 lut 2006, 19:14

kawon napisał(a):o ktorej jest?

i jacy nauczyciele beda pilnowac? :] juz teraz wiem czemu na wfie aula byla zajeta :/
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Morland » wtorek, 28 lut 2006, 19:26

redlovebloodgirl napisał(a):
kawon napisał(a):o ktorej jest?

i jacy nauczyciele beda pilnowac? :] juz teraz wiem czemu na wfie aula byla zajeta :/

i nie można było pograć w hokeja? :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 lut 2006, 19:29

Jest , z tego co mi wiadomo o 9, oczywiście na auli! bedzie ponad 100 osób, z róznych szkół!
Konkurs Autorstwa Pań : Mączka oraz Gonczaronek, więc one będa na pewno!
Wstep pewnie wolny, bez wcześniejszej rejestracji!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 28 lut 2006, 19:29

Morland napisał(a):i nie można było pograć w hokeja? :P

a mozna bylo...na korytarzu :P tylko sie nalatalam jak glupia po schodach za ta pileczka :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości