My od 8.00 byliśmy zajęci sesją, więc...
Pierw rozstawienie, potem próba, pół godzinki wolnego i sesja 
gratulacje dla pomysłodawców i wykonawców 

kawon napisał(a):o ktorej jest?
juz teraz wiem czemu na wfie aula byla zajeta 
Morland napisał(a):i nie można było pograć w hokeja?
tylko sie nalatalam jak glupia po schodach za ta pileczka 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości