Vincenta napisał(a)::lol:
Demurrer pomylił chyba nicki .
Kto jak kto, ale pluskwa nie zaśmieca forum.
Brawo Demurrer.

Masz Vincenta i czytaj. Cytat z mojego posta (trochę powyżej).
- Kod: Zaznacz cały
Ale mi się wydawało, że pluskwa poleciał nie dlatego, ze przeginał,ale dlatego, że był klonem.
Podsumowując. Nie uważałem, aby pluskwa zaśmiecał.
Z okoliczności usunięcia jego konta wyciągnęłam wniosek, że jest klonem. Wnosek taki nasunął mi się, bo moje dwa poprzednie konta- Czesiumłodszy i HO!HO! poleciały w tym samym czasie co pluskwa. Trudno uznać, że kryterium usunięcia, szczególnie HO!HO! było mało postów, czy też aktywność, a nawet czas ostatniego logowania. Stąd analogicznie przyjąłem, że to samo spotkało konto pluskwy. Jeśli jednak się myliłem to przepraszam.
[ Dodano: 24 Luty 2006, 13:52 ]pluskwa napisał(a): Coś jeszcze Panie Zarzut? Mamy proces poszlakowy zamiast dowodowego?
Panie pluskwo. Proces poszlakowy jest jak najbardziej procesem opartym na dowodach, tyle że pośrednich. Proces taki jest w polskim (i nie tylko) prawie dopuszczalny. Mało tego, może przynieść bardziej wiarygodne rezultaty niż proces oparty wyłącznie na dowodach bezpośrednich.
To, tak na marginesie.