cheers
Chater_ napisał(a):Jakie jest wasze ulubione nadzienie w pączkach?
Jak dla mnie: róża. ^^
nawet tego przy mnie nie wspominaj... tylko z czekoladą, z budyniem, bitą smietaną, adwokatem... żadne inne wynalazki... róża feeeeeeee cały dzień wyklinałam pączki z nadzieniem różanym 
Mafi napisał(a):
tylko nie rożanawet tego przy mnie nie wspominaj... tylko z czekoladą, z budyniem, bitą smietaną, adwokatem... żadne inne wynalazki... róża feeeeeeee cały dzień wyklinałam pączki z nadzieniem różanym
potwierdzam

MadziUlka napisał(a):Mafi napisał(a):
tylko nie rożanawet tego przy mnie nie wspominaj... tylko z czekoladą, z budyniem, bitą smietaną, adwokatem... żadne inne wynalazki... róża feeeeeeee cały dzień wyklinałam pączki z nadzieniem różanym
hehehepotwierdzam
byłam tego świadkiem
wytrzymałaś ze mną i zwiedziłaś wszystkie piekarnie i sklepy w okolicy w poszukiwaniu pączków
mimo, że nie do końca znalazłam co chciałam
następny taki wypad za rok 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości