tlusty czwartek

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Karol » czwartek, 23 lut 2006, 20:15

A nie dałem się namówić... :D

cheers
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez FiDo » czwartek, 23 lut 2006, 23:09

dzwonil Rywin. mowil, ze chce paczka z adwokatem
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez fern » czwartek, 23 lut 2006, 23:18

14 :]
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lut 2006, 23:20

Chater_ napisał(a):Jakie jest wasze ulubione nadzienie w pączkach?
Jak dla mnie: róża. ^^



tylko nie roża :cry: nawet tego przy mnie nie wspominaj... tylko z czekoladą, z budyniem, bitą smietaną, adwokatem... żadne inne wynalazki... róża feeeeeeee cały dzień wyklinałam pączki z nadzieniem różanym :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MadziUlka » czwartek, 23 lut 2006, 23:22

Mafi napisał(a):
tylko nie roża :cry: nawet tego przy mnie nie wspominaj... tylko z czekoladą, z budyniem, bitą smietaną, adwokatem... żadne inne wynalazki... róża feeeeeeee cały dzień wyklinałam pączki z nadzieniem różanym :)


hehehe :) potwierdzam :)
byłam tego świadkiem :lol:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lut 2006, 23:32

MadziUlka napisał(a):
Mafi napisał(a):
tylko nie roża :cry: nawet tego przy mnie nie wspominaj... tylko z czekoladą, z budyniem, bitą smietaną, adwokatem... żadne inne wynalazki... róża feeeeeeee cały dzień wyklinałam pączki z nadzieniem różanym :)


hehehe :) potwierdzam :)
byłam tego świadkiem :lol:


byłaś dzielna :* wytrzymałaś ze mną i zwiedziłaś wszystkie piekarnie i sklepy w okolicy w poszukiwaniu pączków ;) mimo, że nie do końca znalazłam co chciałam ;) następny taki wypad za rok ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez .Y. » czwartek, 23 lut 2006, 23:41

Eh.. Dzis kolejny raz zatesknilam za kołobrzeskimi piekarniami.. Warszawskie pączki byly nie do zjedzenia... [smilie=yucky.gif]
[smilie=weep.gif]
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez cichy » czwartek, 23 lut 2006, 23:57

11 paczkow z rumem :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez kamila » piątek, 24 lut 2006, 01:00

cichy napisał(a):11 paczkow z rumem :D
i jeszcze trzeźwy jesteś? :P
Idę coś wszamać.. spało się w dzień to teraz mam 8) .. :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Quit » piątek, 24 lut 2006, 07:28

...a ja wczoraj usychalam z tesknoty za paczkami :cry: U mnie ich ni ma :cry:
Quit
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości