
yarad napisał(a):ten test to czysta zabawa, nie mam nawet pojecia czy byl wystandaryzowany na spoleczenstwo polskie, a jesli byl to ciekawe czy zrobil to jakis psycholog... to czysta zabawa, a wiecie jak to jest z tymi testami, daja jakis ogolny obraz i czesto sa trafne, jednakze nie zawsze, na podanej wczesniej przeze mnie stronie znajdzie jak chcecie test pisma, mi wyszly skrajnie wykluczajace sie rzeczy, dlatego traktujcie to tylko i wylacznie jako zabawe...
nie daję się manipulacji 
Za co najpierw się wkurzam, a potem jestem jednak wdzięczna
.
A prawda jest taka, ze na kazdym kroku ktos nami manipuluje, swiadomie lub nieswiadomieUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości