manipulacja

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

manipulacja

Postprzez yarad » czwartek, 23 lut 2006, 02:20

manipulacja istnieje odkat wymyslono czlowieka, kazdy z nas ja stosuje kazdy w jakims stopniu ulega, mamy do czynienia z buntownikami, ale i tak kazdy w jakims stopniu jest konformista, chociazby jezdzac prawa strona jezdni, lub przechodzac przewaznie na zielonym swietle, kultura w bardzo znacznym stopniu nami steruje i nie ma w tym nic zlego, albowiem takie schematy sa niezbedne do poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania w spoleczenstwie, cokolwiek sie przez to rozumie, ale spece od socjotechniki i marketingu stosuja perfidne sztuczki, aby tylko wypelnic swoj portfel naszymi pieniedzmi, moze kazdemu sie wydaje ze jest na to odporny itd, ale to tylko mylne mniemanie, zachecam do uczciwego wypelnienia testu, do ktorego link podaje ponizej, moj wynik 14, jak wasze?? potraktujcie to raczej jako zabawe...

http://psphome.dhtml.pl/psychozabawy_po ... lacje.html
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Postprzez BLAaa » czwartek, 23 lut 2006, 08:58

[beeep eng.]! Wyszło mi, że w lodówce mam wszystkie reklamowane margaryny :lol: A nie mam :D
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lut 2006, 10:38

łeeee... tylko 6 punktów :? na pewno nie... pff... :|
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » czwartek, 23 lut 2006, 10:39

WZT napisał(a):Zaświadcza się, że Sz. P.

WZT
został(a) przebadany(a) na okoliczność:
Psychotesty
- Podatność na codzienną manipulację
i uzyskał(a) wynik:

Liczba punktów: 8 na 16 możliwych.
Pewnie nie dajesz się manipulować reklamówkom, ale zręczny sprzedawca wciśnie ci, co będzie chciał....

czy to duzo czy to molo sam niewiem zobaczymy jak innym pojdzie....


Identyczny wynik.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » czwartek, 23 lut 2006, 10:59

11 na 16 :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez ewe » czwartek, 23 lut 2006, 12:36

DOt : tematu :
Polecam książkę "Wywieranie wpływu na ludzi ,teoria i praktyka " Robert B.Cialdini
Warto nawet tylko przeczytać
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Martius » czwartek, 23 lut 2006, 12:53

13 :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Joey » czwartek, 23 lut 2006, 12:54

Zaświadcza się, że Sz. P.

Dao
został(a) przebadany(a) na okoliczność:
Psychotesty
- Podatność na codzienną manipulację
i uzyskał(a) wynik:

Liczba punktów: 6 na 16 możliwych.
Pewnie nie dajesz się manipulować reklamówkom, ale zręczny sprzedawca wciśnie ci, co będzie chciał
Joey
 

Postprzez FiDo » czwartek, 23 lut 2006, 13:29

7 :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Budyn » czwartek, 23 lut 2006, 14:15

a ja tez mialem 7 :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Roman » czwartek, 23 lut 2006, 14:42

zmanipulowali mnie

2/16 :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości