manipulacja istnieje odkat wymyslono czlowieka, kazdy z nas ja stosuje kazdy w jakims stopniu ulega, mamy do czynienia z buntownikami, ale i tak kazdy w jakims stopniu jest konformista, chociazby jezdzac prawa strona jezdni, lub przechodzac przewaznie na zielonym swietle, kultura w bardzo znacznym stopniu nami steruje i nie ma w tym nic zlego, albowiem takie schematy sa niezbedne do poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania w spoleczenstwie, cokolwiek sie przez to rozumie, ale spece od socjotechniki i marketingu stosuja perfidne sztuczki, aby tylko wypelnic swoj portfel naszymi pieniedzmi, moze kazdemu sie wydaje ze jest na to odporny itd, ale to tylko mylne mniemanie, zachecam do uczciwego wypelnienia testu, do ktorego link podaje ponizej, moj wynik 14, jak wasze?? potraktujcie to raczej jako zabawe...
http://psphome.dhtml.pl/psychozabawy_po ... lacje.html

A nie mam 
na pewno nie... pff... 


