konkurs

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

konkurs

Postprzez yarad » czwartek, 23 lut 2006, 00:20

moze zrobmy sobie konkurs, oczywiscie wszelcy sponsorzy okazali sie nieosiagalni wiec nagrod wymiernych materialnie nie bedzie, aczkolwiek moze byc doza dobrej zabawy... a mianowcie, napiszmy najbardziej pokretna definicje, twierdzenie, cytat, gdzie nagromadzenie absurdow, slow zargonowych, specjalizmow jest bardzo duze i ktore zwyklemy smiertelnikowi utrudnia lub uniemozliwa zrozumienie... ktos sproboje... czekam na przyklady...
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Postprzez qrczak » czwartek, 23 lut 2006, 00:46

Stanowiska obozowania dla osób niepełnosprawnych - takie pojęcie.

Niestety definicji nie podam bo od kilku dni zastanawiam się co to może być. Jest zawarte w rozporządzeniu dotyczącym dostosowania hoteli i innych obiektów hotelarskich do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yarad » czwartek, 23 lut 2006, 02:14

a tak abstrahujac od glownego watku, sporo, oczywisicie nie wiekszosc, ale sporo ludzi, filologow, "znawcow tematu" poczatkow polskiego punku doszukuje sie w tekstach J. Tuwima, odnosnie definicji, jeden z wykladowcow na metodologii uzyl sformuowania, ze do poprawnego przeprowadzenia badania konieczne jest okreslenie przedmietu, a takze metod i technik badan, w tym oczywiscie nic dziwacznego jeszcze nie ma, przyslowiowy zonk rodzi sie pozniej, a mianowicie, metody to techniki i czynnosci podejmowane przy przeprowadzeniu badania, a techniki to czynnosci wykorzystywane przy przeprowadzeniu badania, heh, oczywiscie wg szacownego nie mialem racji twierdzac ze mozna to skrocic do stwierdzenia ze metody to techniki i techniki :D (lekka prowokacja, ktora jednakze od razu zostala wykryta :( ) jednakze szacowny stwierdzil, ze nie mozna napisac tak jak mowie, albowiem to byloby pokretne, gdzie tu logika?
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Postprzez yarad » czwartek, 23 lut 2006, 17:11

z serii ukochane cytaty z wykladowcow, odcinek 4398439

tygodnik X*, to taki kwartalnik do zakupienia co miesiac w Poznaniu

*nazwa do wiad. red. :)
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości