Jubileusz

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Jubileusz

Postprzez Flo » środa, 22 lut 2006, 20:09

Nasz administrator spedzil juz na forum 1000 dni

2003-05-29, 08:44
[Na forum od 1000 dni]

Jutro dolaczy do niego nasz kochany moderator SatH^Raa :twisted:


Gratulujemy i wypijemy za Was gorbaczowke (ulubiona wodke komunustow) :P

:D
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Flo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MagdaLena » środa, 22 lut 2006, 21:42

ja herbatę wypiję :roll:
MagdaLena
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:54
Lokalizacja: z lat 70-tych

Postprzez Uri » środa, 22 lut 2006, 21:43

ja... syropek lub polopiryne czy cos rownie ekscytujacego :/
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kgg0000 » środa, 22 lut 2006, 21:46

a ja wypiję kawusie...
kgg0000
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 15:15
Lokalizacja: stąd

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 22:19

a ja walnę se rumianek w żyłę
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Michał » środa, 22 lut 2006, 22:26

Easy Rider napisał(a):a ja walnę se rumianek w żyłę


ja wino mszalne
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Olcia » środa, 22 lut 2006, 22:38

Uri napisał(a):ja... syropek lub polopiryne czy cos rownie ekscytujacego :/


widze, że u Ciebie tak samo impreza się rozkręca jak u mnie :/
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 22:40

Olcia napisał(a):
Uri napisał(a):ja... syropek lub polopiryne czy cos rownie ekscytujacego :/


widze, że u Ciebie tak samo impreza się rozkręca jak u mnie :/


to moze poimprezujemy w trojke
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Morland » środa, 22 lut 2006, 22:49

szklanka ciepłego mleka za zdrowie Drogich Panów :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 23:34

pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy :twisted: :twisted: :twisted:

no właśnie! przed chwiilą dostałem ostrzeżenie - zupełnie niesłusznie! Ot co :wink:
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez qrczak » środa, 22 lut 2006, 23:36

Easy Rider napisał(a):
pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy :twisted: :twisted: :twisted:

no właśnie! przed chwiilą dostałem ostrzeżenie - zupełnie niesłusznie! Ot co :wink:


To tak na okoliczność jubileuszu.
Ale adminowi należy się szacunek za to że wytrzymał 1000 dni.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości