2003-05-29, 08:44
[Na forum od 1000 dni]
Jutro dolaczy do niego nasz kochany moderator SatH^Raa
Gratulujemy i wypijemy za Was gorbaczowke (ulubiona wodke komunustow)


pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy![]()
![]()

Easy Rider napisał(a):pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy![]()
![]()
no właśnie! przed chwiilą dostałem ostrzeżenie - zupełnie niesłusznie! Ot co
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości