Retro - zdjecia

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bruno » wtorek, 21 lut 2006, 23:01

pastor napisał(a):ja w przeciwienstwie do co niektorych tu panow soku do piwa nie wlewam... a po za tym radosc wielka gdy kufel pelny :twisted: :twisted: :twisted:


Ale do wscieklego chyba jak najbardziej... :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » wtorek, 21 lut 2006, 23:04

o bosz.. co ja tam robie :lol:
o bosz.. DeeJay co Ty mi robisz? :shock: :lol: :lol:



to co? może jakiś zlot robimy? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Quit » wtorek, 21 lut 2006, 23:04

pastor napisał(a):Władca Chmielu sie nie obraza, a nawet serdecznie pozdrawia :twisted: :twisted: :twisted:

No to superovo :) Pozdrawiam Wladce Chmielu z krainy prawdopodobnie najlepszego piwa na swiecie [smilie=beer2.gif]
Quit
 

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 00:38

TISAJA napisał(a):FiDo Heheheheeee... no akurat nie o pismo mi chodziło.... Podziwiam Twoją skrupulatność w dokumentacji historii forum..... To podziw był -nie krytyka. :wink:


wiem, wiem o co Ci chodzilo :P a moja skrupulatnosc bierze sie stad, ze jestem czlowiekiem bardzo sentymentalnym ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Uri » środa, 22 lut 2006, 18:31

DeeJay napisał(a):pasterka 2004 chyba...jery, ja, budyn, kaucz, gapa, uri i ktos tam jeszcze nie pamietam :P

Obrazek


o [beeep], nie kojarze gdzie/kiedy to bylo robione :/
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » środa, 22 lut 2006, 18:40

dzizas, musialo byc mocno, czemu ja tego zdj nie widzialem wczesniej? :)
i co ja robie w koncowce grudnia na dworze z jeno koszulce?


brrrr
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » środa, 22 lut 2006, 18:53

Florku mógłbym Cie prosić o fote z ogniska i piwo+bułka :]
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Didi » środa, 22 lut 2006, 19:02

Uri napisał(a):dzizas, musialo byc mocno, czemu ja tego zdj nie widzialem wczesniej? :)
i co ja robie w koncowce grudnia na dworze z jeno koszulce?


brrrr


uri mielismy taki pasterkowy wypad kiedys i Cie spotkalismy w latarni jeszcze ktos z forum sie tam bawil, a jedna z pan opopwiadala o swoim pierwszym razie :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » środa, 22 lut 2006, 19:11

DeeJay napisał(a):
Uri napisał(a):dzizas, musialo byc mocno, czemu ja tego zdj nie widzialem wczesniej? :)
i co ja robie w koncowce grudnia na dworze z jeno koszulce?


brrrr


uri mielismy taki pasterkowy wypad kiedys i Cie spotkalismy w latarni jeszcze ktos z forum sie tam bawil, a jedna z pan opopwiadala o swoim pierwszym razie :P


hihihi ciekawe opowiadania i zwierzenia, toż to o odbieranie fachu księżulom zakrawa ;)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Budyn » środa, 22 lut 2006, 19:28

a tu grupowa fotka :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 19:33

to zdjecie jest dobre :D :D :D
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości