pastor napisał(a):ja w przeciwienstwie do co niektorych tu panow soku do piwa nie wlewam... a po za tym radosc wielka gdy kufel pelny![]()
![]()
Ale do wscieklego chyba jak najbardziej...

TISAJA napisał(a):FiDo Heheheheeee... no akurat nie o pismo mi chodziło.... Podziwiam Twoją skrupulatność w dokumentacji historii forum..... To podziw był -nie krytyka.
a moja skrupulatnosc bierze sie stad, ze jestem czlowiekiem bardzo sentymentalnym 
Uri napisał(a):dzizas, musialo byc mocno, czemu ja tego zdj nie widzialem wczesniej?
i co ja robie w koncowce grudnia na dworze z jeno koszulce?
brrrr

DeeJay napisał(a):Uri napisał(a):dzizas, musialo byc mocno, czemu ja tego zdj nie widzialem wczesniej?
i co ja robie w koncowce grudnia na dworze z jeno koszulce?
brrrr
uri mielismy taki pasterkowy wypad kiedys i Cie spotkalismy w latarni jeszcze ktos z forum sie tam bawil, a jedna z pan opopwiadala o swoim pierwszym razie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości