agentWomen napisał(a):Chuck_Norris napisał(a):ja tez mieszkam w akademiku jupi
eee sorry od kiedy Chuck Norris studiuje
Chuck Norris nie studiuje, to Chucka Norrisa studiują. Od zawsze.
Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.
Mam półtora strony magisterki, jakoś nie chce się sama napisać.




