studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez qrczak » sobota, 11 lut 2006, 03:44

agentWomen napisał(a):
Chuck_Norris napisał(a):ja tez mieszkam w akademiku jupi

eee sorry od kiedy Chuck Norris studiuje :?


Chuck Norris nie studiuje, to Chucka Norrisa studiują. Od zawsze. :lol: :lol:


Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.
Mam półtora strony magisterki, jakoś nie chce się sama napisać.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Chuck_Norris » niedziela, 12 lut 2006, 14:16

qrczak napisał(a):
agentWomen napisał(a):
Chuck_Norris napisał(a):ja tez mieszkam w akademiku jupi

eee sorry od kiedy Chuck Norris studiuje :?


Chuck Norris nie studiuje, to Chucka Norrisa studiują. Od zawsze. :lol: :lol:


Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.
Mam półtora strony magisterki, jakoś nie chce się sama napisać.


Witam!

Pozdrawiam cię moim palcem serdecznym

Pozdrawiam!
Chuck_Norris
 

Postprzez Chuck_Norris » czwartek, 16 lut 2006, 23:04

Ja mam przerwę miedzysemestralna.
Chuck_Norris
 

Postprzez Peny » czwartek, 16 lut 2006, 23:20

Chuck_Norris napisał(a):Ja mam przerwę miedzysemestralna.

to gratuluje i zzazdroszcze

Ja sie filozofuje od rana do nocy... "Wskazanie podstawy uznania za prawdziwe formułowanych zdań" wtf ?? :? :maruda:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez FiDo » czwartek, 16 lut 2006, 23:21

kiedy inni maja przerwe miedzysemestralna, nasza grupa ma dalej sesje :x
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » sobota, 18 lut 2006, 21:47

Magisterka się rodzi w ciężkich bólach.

" stanowiska obozowania dla osób niepełnosprawnych ", wie ktos może co to takiego :?: :shock:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Koala » wtorek, 21 lut 2006, 15:05

dostaje torsji wysypki dreszczy gorączki na samą mysl o powrocie do szkoły...
:cry: :cry:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 19:21

ihahaha juz nie dlugo coraz blizej
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez MeYa » wtorek, 21 lut 2006, 20:00

:D
w koncu po wszystkich egzaminach :D 5 zaliczonych z 2 jeszcze nie ma wynikow ale jest pozytywnie:)
ale niestety ferii zadnych nie ma i nie bedzie....tzn beda.kilka dni na wielkanoc :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez cichy » wtorek, 21 lut 2006, 20:54

WZT napisał(a):I dlatego wole mieszkac w akademiku:

http://media.putfile.com/Stancja-u-babci

uwaga bluzgaja!!!!

:lol: widzialem to, babcie ladnie pocisnely.... :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 20:56

WZT napisał(a):I dlatego wole mieszkac w akademiku:

http://media.putfile.com/Stancja-u-babci

uwaga bluzgaja!!!!


A jestes pewien ze pani z administracji jak ciebie nie ma nie robi to samo co ten moherek?
No chyba ze wymieniles wklad od zamka.
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości