markolimp napisał(a): (...) facet bez wojska to dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!

Flo napisał(a):(...) Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy

Flo napisał(a):facet z wojskiem to nieuk nie Fido?Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy
)
Odsluzyl, stal sie "facetem" i teraz jest dumny

Vincenta napisał(a):Pamietam, jak szedł do wojska. Pisał o tym.
Czas szybko minął i już ma to za sobą, do tego pisze, że facet bez wojska to dziecko. Chyba wie co mówi, doświadczył na własnej skórze. Ma porównanie. Teraz śmiało może się uczyć dalej.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości