koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez markolimp » wtorek, 21 lut 2006, 16:43

hmm jak pamietacia na poczatku maja zalozylem posta o tym ze ide do wojska i wlasnie wyszedlem juz jestem marynarzem rezerwy bylo calkiem fajnie byly lepsze i gorsze momenty z kalacha i pm strzelalem z ostrej granatem rzucalem poligon 5 dnioy i marsze 25 km przerzylem wiec jestem jak najbardziej facetem facet bez wojska to dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez FiDo » wtorek, 21 lut 2006, 16:44

witam spowrotem. ale nie mow na mnie dziecko, facecie.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez RaCiK » wtorek, 21 lut 2006, 16:49

markolimp napisał(a): (...) facet bez wojska to dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamma mama !!! :cry: :zalamany:

:lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 16:50

facet z wojskiem to nieuk nie Fido? :twisted: Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » wtorek, 21 lut 2006, 16:53

Flo napisał(a):(...) Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy :)


Albo mieć kategorię E :P
W razie wojny Ewakuować razem z kobietami i dziećmi :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 16:54

Flo napisał(a):facet z wojskiem to nieuk nie Fido? :twisted: Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy :)


a co ty gadasz mozna studiowac i wojsko odsłuzyc
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Demurrer » wtorek, 21 lut 2006, 16:56

Ja mam "F".

W razie wybuchu wojny oddają mnie jako jeńca.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez FiDo » wtorek, 21 lut 2006, 16:58

Flo napisał(a):facet z wojskiem to nieuk nie Fido? :twisted: Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy :)


ja tam nic nie mowie, bo jeszcze moge w woju wyladowac :))
a sposob widzenia zalezy od miejsca siedzenia jak widac. gdy chodzilem do TRMu, na reprezentantow innych szkol wiekszosc patrzyla tez jak na 'ciotki'. a przeciez wieksze ciotki zdarzaly sie w TRMie. to, ze ktos nosil mundur albo strzelal z kalacha moim zdaniem meskim go nie czyni. tak samo jak kobieta tanczaca w balecie nie musi byc bardziej kobieca.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Vin » wtorek, 21 lut 2006, 17:22

Odpowiedzieli tylko ci, którzy w wojsku nie byli.
Ciekawe zjawisko.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 17:25

ja mam R jak Rycerz ale moje czasy sie skonczyly wiec nie wezma mnie :)

Jazne ze mozna studiowac i robic wojsko (tak jak moj brat) ale jak nie wzywaja to po co? Markolimp sie nie uczyl to dal sie zlapac, jaka to byla tragedia jak dostal bilet hehe :) Odsluzyl, stal sie "facetem" i teraz jest dumny :D

nie no graty faceciku :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » wtorek, 21 lut 2006, 17:29

Vincenta napisał(a):Odpowiedzieli tylko ci, którzy w wojsku nie byli.
Ciekawe zjawisko.


ciekawe? raczej naturalne. ja sie czuje obrazony :) ale wiem, ze autor tego nie chcial
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Vin » wtorek, 21 lut 2006, 17:29

Pamietam, jak szedł do wojska. Pisał o tym.
Czas szybko minął i już ma to za sobą, do tego pisze, że facet bez wojska to dziecko. Chyba wie co mówi, doświadczył na własnej skórze. Ma porównanie. Teraz śmiało może się uczyć dalej.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 17:42

Vincenta napisał(a):Pamietam, jak szedł do wojska. Pisał o tym.
Czas szybko minął i już ma to za sobą, do tego pisze, że facet bez wojska to dziecko. Chyba wie co mówi, doświadczył na własnej skórze. Ma porównanie. Teraz śmiało może się uczyć dalej.


to prawda, na nauke zawsze jest czas.

A mam pytanie do markolimpa

Na moim przykladzie, kiedy mialem isc do wojska?

skonczykem szkole srednia - mialem 19 lat, or azu poszedlem na studia, skonczylem majac 24 lata, moglbym teraz isc ale mam dobra prace, wiec gdzie jest sens isc w kamasze? Ja juz sie w wojsko bawilem z wlasnej woli przez 2 lata
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron