
i moze pomyslicie sobie ze jestem jakis porąbany czy

SzOpEn napisał(a):Michał napisał(a):u mnie baba co niedziele o 11 napiera schabowe mlotkiem
Haha wymiękłem ;D
Ja tam mam już wytrenowanych sąsiadówŻadna muzyka już im nie przeszkadza

Długoimienny napisał(a):
Najlepszym sposobem na pozbycie się sąsiada utrudniającego nam życie, to zgłoszenie problemu do Straży Miejskiej lub Policji z wnioskiem o ściganie w Sądzie Grodzkim.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości