Ja piernicze te bloki...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 20 lut 2006, 08:24

Własnie wprowadzilem się do bloku, takiego 4-pietreowego. Trochę było wiercenia. Sąsiedzi dostali po uszach. I faktycznie wiertare słychac było nawet w piwnicy. I'm sorry... :cry:
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez BIG SMILE » wtorek, 21 lut 2006, 00:08

a ja wam wszystkim powiem ze to ze mieszkam na blokowisku to najbardziej zajefajna


rzecz jaką mozna sobie wyobrazic !! i moze pomyslicie sobie ze jestem jakis porąbany czy


cos ale nie zamienilbym swojego ukochanego bloku na zaden domek =] zbyt duzo


wspomnien, przyjaciol, znajomych..... itd. Fakt czasem halas moze byc frustrujacy ale juz


mieszkam sobie tutaj 18 roczek i bez tego az by jakos dziwnie bylo, wiec nie łam sie -


przywykniesz :wink:


OGRODY RULES :D
BIG SMILE
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 19 sty 2005, 18:29

Postprzez Didi » wtorek, 21 lut 2006, 00:47

mam takiego sasiada na 11 pietrze majsterkowicz i totalny udaro maniak dzien bez wiertarki udarowej to dzien stracony ! ehehe
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 00:52

u mnie baba co niedziele o 11 napiera schabowe mlotkiem
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez SzOpEn » wtorek, 21 lut 2006, 02:11

Michał napisał(a):u mnie baba co niedziele o 11 napiera schabowe mlotkiem


Haha wymiękłem ;D

Ja tam mam już wytrenowanych sąsiadów ;) Żadna muzyka już im nie przeszkadza :twisted:
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » wtorek, 21 lut 2006, 08:20

SzOpEn napisał(a):
Michał napisał(a):u mnie baba co niedziele o 11 napiera schabowe mlotkiem


Haha wymiękłem ;D

Ja tam mam już wytrenowanych sąsiadów ;) Żadna muzyka już im nie przeszkadza :twisted:


Zapodaj im Schnitt Acht, na fulla to zmienią zdnaie :lol:
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez ewe » wtorek, 21 lut 2006, 11:08

Może ktoś powie do której można wiercić w "bloku "? Słyszałem ,że tylko do 18 , tak jak trzepanie dywanów. :?:
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez BLAaa » wtorek, 21 lut 2006, 11:36

U nas w bloku chyba do 19, czy 20 można wiercić. Potem przychodza i zwracaja uwagę. Gniewać sie nie można. Wiadomo, że od jakiejś godziny każdy by chciał jakos tak na spokojnie już pomieszkać :)
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Vin » wtorek, 21 lut 2006, 11:52

Długoimienny - mamy w Kołobrzegu urządzenie do mierzenia natężenia hałasu ? Policja ma ? Straż Miejska ma ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » wtorek, 21 lut 2006, 11:55

Długoimienny napisał(a):

Najlepszym sposobem na pozbycie się sąsiada utrudniającego nam życie, to zgłoszenie problemu do Straży Miejskiej lub Policji z wnioskiem o ściganie w Sądzie Grodzkim.


Dokładnie. Polecam. Przećwiczone. Jedna grzywna wystarczyła.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości