HEH! No najlepsza siłka w mieście to jest raczej u Pawła, czyli "U Jacka"

(MSW, rzeczywiście na portowej) dobra atmosfera i sprzecik niczego sobie, w kazdym razie siłka jest jak się patrzy!
W kazamatach jest rzeczywiście ale osobiście polecam "jack", nie pożalujesz! Stronki www raczej nie mają ale karnet kosztuje 45 zł (miesieczny, chyba 45, możliwe ze 50) a wstep jednorazowy 6 zł!
Możesz liczyć na fachowe rozpisanie treningu, może nawet diety!
Najlepiej jak pójdziesz w Niedzielę, jest wtedy Pan Jacek a on chetniej Kwapi się do roozpisywania, rzetelnie treningów:) Jak przyjdziesz i będzie Paweł, z resztą zorientujesz się który to! Taki malutki, chudzinka
W każdym razie idź do EMESWU, (tak się na nią mówi) "SIŁOWNIA U DŻAKA - TO JEST TO!!!
