Silownie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Silownie

Postprzez rotter » czwartek, 16 lut 2006, 19:30

Witam ... chcialbym sie zapytac gdzie jest dobra silownia w kolobrzegu ? Jak macie adres WWW Lub moze dokladny Adres (Ulica) To poprosze ...

Z Gory Dzieki
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Mafi » czwartek, 16 lut 2006, 19:41

Nie znam się :) ale na Portowej (?) jest chyba dobra- tak mówią :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez rotter » czwartek, 16 lut 2006, 19:42

No bede musial sprawdzic ... A moze jest jeszcze wiecej silowni ? :P I jak one maja sie z Cenami ? :)
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Mafi » czwartek, 16 lut 2006, 19:44

No jest w Kazamatach (ale mówią, że to dla bab ;p), w Pasażu Parsęta (?) ... ale ta na portowej chyba najlepsza- 50 zl za miesiąc? ale nie wiem musisz sprawdzić :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 16 lut 2006, 19:47

Przygotowania do sezonu ?
Robisz z siebie model wakacyjny ? :wink: :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez rotter » czwartek, 16 lut 2006, 20:45

Mozna tak powiedziec :)
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Tisaja » czwartek, 16 lut 2006, 20:49

Hehhehee... podobno to się nazywa model "Dyskotekowy"- klata,biceps i trochę najszerszy....... :lol: :lol: Cezary Pazura wczoraj mnie oświecił.... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 16 lut 2006, 20:54

HEH! No najlepsza siłka w mieście to jest raczej u Pawła, czyli "U Jacka" :D (MSW, rzeczywiście na portowej) dobra atmosfera i sprzecik niczego sobie, w kazdym razie siłka jest jak się patrzy!
W kazamatach jest rzeczywiście ale osobiście polecam "jack", nie pożalujesz! Stronki www raczej nie mają ale karnet kosztuje 45 zł (miesieczny, chyba 45, możliwe ze 50) a wstep jednorazowy 6 zł!
Możesz liczyć na fachowe rozpisanie treningu, może nawet diety!
Najlepiej jak pójdziesz w Niedzielę, jest wtedy Pan Jacek a on chetniej Kwapi się do roozpisywania, rzetelnie treningów:) Jak przyjdziesz i będzie Paweł, z resztą zorientujesz się który to! Taki malutki, chudzinka :lol:
W każdym razie idź do EMESWU, (tak się na nią mówi) "SIŁOWNIA U DŻAKA - TO JEST TO!!! :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Martius » czwartek, 16 lut 2006, 20:57

Kazamaty od 50 do 70 zlotych karnet , jednorazowa wejsciowka 6 zlotych "nie pamietam dokladnie "
U jacka miesieczny Karnet 45 zlotych

Osobiscie polecam kazamaty
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 16 lut 2006, 20:57

AHA! Jeśli masz warunki (tzn, jeden wolny pokój w domu, lub na tyle przestrzeni w pokoju by móc tam urządzić siłkę) to na rpawdę polecam!
Kupujesz sprzęcik (sztanga, hantle, mozesz łąweczke, chyba ze cos wykombinujesz np. 4 taborety kuchenne a na to koc ;).
Wydatek jest duży ale jest on JEDNORAZOWYM WYDATKKIEM! A jesli na prawde powaznie planuejsz do tego podejsc to nie pozalujezs, zwroci Ci sie juz po pierwszym roku (chodzi o pieniądze wydane na karnety)
Ale najlepiej pochodzic pare miechów na siłkę, zawsze podpatrzysz coś od "LEPSZYCH" i póxniej bezdiesz mial wiecej pomyslow na sa modzielne cwiczenie!
No i wyglą niektórych kafarów na pewno Cię zdopnguje:D
POWODZENIA!!!!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Didi » czwartek, 16 lut 2006, 20:58

w hali milenium chyba jeszcze cos jest albo bedzie tego niestety nie pamietam
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » poniedziałek, 20 lut 2006, 15:53

I jak tam ROTTER wszyło z siłką??
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Mafi » poniedziałek, 20 lut 2006, 17:11

też się chyba wybiorę popracować nad bicepsem ;p :lol: :lol: :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Meeta » poniedziałek, 20 lut 2006, 21:01

Czyli tak jak juz mówiono do MSW na Portowej :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości