FiDo napisał(a):olkakg napisał(a):sexi![]()
dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu...ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia??
nikt tego nie dokumentowal. a szkoda, bo sam bym chcial to zobaczyc z innej perspektywy
jak wroce do domu to wrzuce serie roznych starszych fotek z imprez, ludzie z wygl;adu troche sie pozmieniali
[ Dodano: 2006-02-20, 12:06 ]
WZT napisał(a):A ma ktos moze zdjecia z 2( pierwszego)zlotu tkk w latarni jeszcze jak bylo zamkniete dla ludzi spoza sieci??????
To byl fajny wtedy zlot bo ju nanim sie pokazalem;jupi:
ja mam, jak wroce na chate to wrzuce





