Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:05

FiDo napisał(a):
olkakg napisał(a):sexi :twisted:

dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu... :twisted: ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia?? :P


nikt tego nie dokumentowal. a szkoda, bo sam bym chcial to zobaczyc z innej perspektywy :lol:


jak wroce do domu to wrzuce serie roznych starszych fotek z imprez, ludzie z wygl;adu troche sie pozmieniali :)

[ Dodano: 2006-02-20, 12:06 ]
WZT napisał(a):A ma ktos moze zdjecia z 2( pierwszego)zlotu tkk w latarni jeszcze jak bylo zamkniete dla ludzi spoza sieci??????
To byl fajny wtedy zlot bo ju nanim sie pokazalem :) ;jupi:


ja mam, jak wroce na chate to wrzuce
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:07

WZT napisał(a):A ma ktos moze zdjecia z 2( pierwszego)zlotu tkk w latarni jeszcze jak bylo zamkniete dla ludzi spoza sieci??????
To byl fajny wtedy zlot bo ju nanim sie pokazalem :) ;jupi:


Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Koala » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:15

FiDo napisał(a):
olkakg napisał(a):sexi :twisted:

dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu... :twisted: ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia?? :P


nikt tego nie dokumentowal. a szkoda, bo sam bym chcial to zobaczyc z innej perspektywy :lol:


fido ja mam to w głowie do dzisiaj :>
i prosze nie rób tak wiecej :|
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez FiDo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:16

Koala napisał(a):
FiDo napisał(a):
olkakg napisał(a):sexi :twisted:

dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu... :twisted: ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia?? :P


nikt tego nie dokumentowal. a szkoda, bo sam bym chcial to zobaczyc z innej perspektywy :lol:


fido ja mam to w głowie do dzisiaj :>
i prosze nie rób tak wiecej :|


ale Ty tego nie widziales :) chyba, ze w lusterku koziolkujacego Fida
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Koala » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:21

troche sie poturlałeś to i tak dobrze ze nie połamałeś sie :>

Mariusz jak masz jeszcze jakies starsze fotki wrzucaj....
tak btw kto moze ma fotke mojego pivburgera to było na jednym z grubych ognisk na płytach
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Flo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:23

Koala napisał(a):troche sie poturlałeś to i tak dobrze ze nie połamałeś sie :>

Mariusz jak masz jeszcze jakies starsze fotki wrzucaj....
tak btw kto moze ma fotke mojego pivburgera to było na jednym z grubych ognisk na płytach


ja mam gdzies w domu, pozniej wrzuce
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:29

a tutaj sierpien 2002 :)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Koala » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:35

2 zdjecie w stylu cichy "ja mam kiełbaske hahaha" a szift a ja mam bułeczke i co teraz :D

:D co było dalej nie wiem nie wnikam :P
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Peny » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:42

Czy ten pan w srodku to Sato? :wink: :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez krystian » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:58

Obrazek

A oto moja sunia hehehe, vel mozdziez ;-)
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez cichy » poniedziałek, 20 lut 2006, 13:06

Koala napisał(a):2 zdjecie w stylu cichy "ja mam kiełbaske hahaha" a szift a ja mam bułeczke i co teraz :D

:D co było dalej nie wiem nie wnikam :P

nic nie bylo, Ty, Ty Ty zberezniku jeden :twisted:
a ja sie wcale nie zmienilem i niech ktos mi teraz powie, ze alkohol jest nie zdrowy :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Budyn » poniedziałek, 20 lut 2006, 13:23

to byly czasy :) az sie lezka w oku kreci :) a te niepamietne ogniska ;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez cichy » poniedziałek, 20 lut 2006, 13:24

Budyn napisał(a):to byly czasy :) az sie lezka w oku kreci :) a te niepamietne ogniska ;)

taaa, i siatkowka po pijaku na Arce :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości