1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 16 lut 2006, 14:41

HEHE MARIOL! NIE EBDZIE NASTPENEGO RAZU! !!!! NIEDULO MATURA I KONIEC LICEUM !!! BUAHAHAHAHAH :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez fern » czwartek, 16 lut 2006, 14:42

Co do konkursu - poprostu poczuliśmy się niesprawiedliwie ocenieni. Zresztą i tak poszło w zapomnienie :)

A sesja? Nie w naszej mocy było zapraszanie kogokolwiek :\ Przyszły pierwsze i drugie klasy i nie było miejsc dla uczniów spoza naszej szkoły.

A co do podziękowań - to nie ma sprawy, tylko powiedz, za co :wink:
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 16 lut 2006, 15:03

Nash Johnson napisał(a):HEHE MARIOL! NIE EBDZIE NASTPENEGO RAZU! !!!! NIEDULO MATURA I KONIEC LICEUM !!! BUAHAHAHAHAH :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


to idz sie uczyc a nie ciagle na forum siedzisz...:P

pozdrawiam, maturzystka :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » czwartek, 16 lut 2006, 16:38

fern napisał(a):Co do konkursu - poprostu poczuliśmy się niesprawiedliwie ocenieni. Zresztą i tak poszło w zapomnienie :)

A sesja? Nie w naszej mocy było zapraszanie kogokolwiek :\ Przyszły pierwsze i drugie klasy i nie było miejsc dla uczniów spoza naszej szkoły.

A co do podziękowań - to nie ma sprawy, tylko powiedz, za co :wink:


Dla honorowej klasy III mat-fiz zawsze powinno być miejsce... :twisted: :twisted: :twisted:
A powód podziękowań...?? Dowiesz się w swoim czasie... :P

redlovebloodgirl POPIERAM...!! :twisted:
Mariol
 

Postprzez fern » czwartek, 16 lut 2006, 17:47

Widocznie tam u góry stwierdzono, że III klasy mają lepsze zajęcia niż oglądać sesję :P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » czwartek, 16 lut 2006, 19:12

pewnie podziękowania brzmią tak: "My - klasa III D - wychowankowie pani G. dziękujemy Wam klaso I D za to, że to Wy zrobiliście te prezentacje, a nie my"

dobrze myśle? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez fern » czwartek, 16 lut 2006, 19:15

Z tego co wiem, to 3D nie przygotowywała nigdy sesji za swojej kadencji :) Ale mogę się mylić.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 16 lut 2006, 19:44

fern napisał(a):Z tego co wiem, to 3D nie przygotowywała nigdy sesji za swojej kadencji :) Ale mogę się mylić.

3D jest od wszystkiego...sesje tez mamy w swoim dorobku :P

a 1D naprawde dziekujemy :prosze:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » czwartek, 16 lut 2006, 19:47

fern napisał(a):Z tego co wiem, to 3D nie przygotowywała nigdy sesji za swojej kadencji :) Ale mogę się mylić.


No i sobie nagrabiłeś... :twisted: :twisted: :twisted:

olkakg Córeczko czytasz mi w myślach... :P

A czy zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Warczak??
Mariol
 

Postprzez fern » czwartek, 16 lut 2006, 19:56

No to przepraszam bardzo, myślałem, że nie robiliście :( Wybaczcie :)

A my też jesteśmy kształtowani na klasę 'do wszystkiego'.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » czwartek, 16 lut 2006, 20:13

Mariol napisał(a):
olkakg Córeczko czytasz mi w myślach... :P



no w końcu jesteś moją mamą :twisted:

czy wiecie coś na temat "dnia teatru"?
- mat-fiz 1 - czemu Wasz gospodarz nie był na spotkaniu w związku w powyższym? :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez fern » czwartek, 16 lut 2006, 20:22

Jeżeli było to dzisiaj, to organizowaliśmy sesję :P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » czwartek, 16 lut 2006, 21:32

fern napisał(a):Jeżeli było to dzisiaj, to organizowaliśmy sesję :P


było to godzine przed sesją.. :P na 3 lekcyjnej ;>
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » czwartek, 16 lut 2006, 21:55

olkakg napisał(a):
fern napisał(a):Jeżeli było to dzisiaj, to organizowaliśmy sesję :P


było to godzine przed sesją.. :P na 3 lekcyjnej ;>


masz zadatki na dyrektora, tak kazdego kontrolujesz :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 16 lut 2006, 22:00

Ty fern? A Ty jestes z 2 d?
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości