!! NIEDULO MATURA I KONIEC LICEUM
! BUAHAHAHAHAH


Nash Johnson napisał(a):HEHE MARIOL! NIE EBDZIE NASTPENEGO RAZU!!! NIEDULO MATURA I KONIEC LICEUM
! BUAHAHAHAHAH
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

fern napisał(a):Co do konkursu - poprostu poczuliśmy się niesprawiedliwie ocenieni. Zresztą i tak poszło w zapomnienie
A sesja? Nie w naszej mocy było zapraszanie kogokolwiek :\ Przyszły pierwsze i drugie klasy i nie było miejsc dla uczniów spoza naszej szkoły.
A co do podziękowań - to nie ma sprawy, tylko powiedz, za co
Dowiesz się w swoim czasie...

fern napisał(a):Z tego co wiem, to 3D nie przygotowywała nigdy sesji za swojej kadencjiAle mogę się mylić.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości