report5 napisał(a):- uważam, że teren jest niezabezpieczony a młodzież osiedlowa nie ma żadanej albo prawie, żadne ofert na wolny czas...
-
Taaaa... A codzienna msza?
A tak na poważnie - masz rację. Jest boisko ze sztuczną nawierzchnią (wymagające zresztą już remontu), jest plaża, jest wreszcie... Szkoła Podstawowa. Ale jakoś nie zauważyłem, aby animowała życie na osiedlu.
A jak ktoś ma 16 lat i włazi do stacji trafo... To sam sobie jest winien. Bolesne to, ale na głupotę nie ma lekarstwa. Pozostaje pytanie: była kłódka, czy jej nie było?
Na koniec krótka refleksja. Widzieliście te dzieci bawiące się w Podczelu bez opieki? Serce się kroi, jak widać kilkuletnie (!) dzieci pozostawiane bez nadzoru na podwórkach. Są w Podczelu rodziny patologiczne - i to,niestety, widać...


