Mafi napisał(a):WZT napisał(a):Mafi napisał(a):ja też sama sobie kupiłam prezent Walentynkowy- i bardzo mi się podoba![]()
a co kupilas????
ja tradycyjniepare piw....
eee... no nie, ja piw niesweterek
ale za to jaki ładny
juz ja ocenie czy ladny

Mafi napisał(a):WZT napisał(a):Mafi napisał(a):ja też sama sobie kupiłam prezent Walentynkowy- i bardzo mi się podoba![]()
a co kupilas????
ja tradycyjniepare piw....
eee... no nie, ja piw niesweterek
ale za to jaki ładny

Mafi napisał(a):kamila napisał(a):wymusiłam dziś kFiatka, tylko jakiś taki -wymiętolony jest
i po co wymuszałaś?;p na mieście rozdawali dziś tulipanymam jednego w domu nawet hehe


NataliaW napisał(a):Walentynki, Walentynki i po Walentynkach-i po co tyle krzyku?![]()
A mój wieczór Walentynkowy super udany-Omar, Easy Rider, Sath, Skawa, Doda, piwo i piwo i czego chcieć więcej.....![]()
![]()
I kwiatek-niespodzianka-pocieszajka od brata w wazonie uśmiecha się do mnie ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości