Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » wtorek, 14 lut 2006, 17:23

Mafi napisał(a):
WZT napisał(a):
Mafi napisał(a):ja też sama sobie kupiłam prezent Walentynkowy- i bardzo mi się podoba :) ;p


a co kupilas????
ja tradycyjnie :) pare piw....

eee... no nie, ja piw nie :) sweterek ;) ale za to jaki ładny ;)


juz ja ocenie czy ladny :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 14 lut 2006, 18:18

wymusiłam dziś kFiatka :twisted: , tylko jakiś taki -wymiętolony jest :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » wtorek, 14 lut 2006, 18:25

a ja dostałam duży kosz róż

a tak btw walentynki odwołane

Obrazek
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Budyn » wtorek, 14 lut 2006, 18:35

Obrazek


;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Mafi » wtorek, 14 lut 2006, 19:52

kamila napisał(a):wymusiłam dziś kFiatka :twisted: , tylko jakiś taki -wymiętolony jest :P

i po co wymuszałaś?;p na mieście rozdawali dziś tulipany ;p mam jednego w domu nawet hehe ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez agentWomen » wtorek, 14 lut 2006, 20:01

Mafi napisał(a):
kamila napisał(a):wymusiłam dziś kFiatka :twisted: , tylko jakiś taki -wymiętolony jest :P

i po co wymuszałaś?;p na mieście rozdawali dziś tulipany ;p mam jednego w domu nawet hehe ;p

To wiemy, hyhyhy nie kamilka? :twisted:
Tylko oni rozdawali 'wymiętolone' kwiatki :P
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » wtorek, 14 lut 2006, 21:33

laski rozdawały to brałam, a to, że chowały kosz przede mną, to obroniłam się słowem, a co! :twisted: .. kFiatki dla każdego powinny być, codziennie powinny chodzić :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Katia » wtorek, 14 lut 2006, 22:19

no tak...ja spędziłam walentynki w restauracji chińskiej i było nawet całkiem fajnie,a jutro mój misiu ma mi kupić kwiaty(bo dziś za bardzo kasy nie mógł ruszyć)-mama mu pilnuje(ale nie będę się rozpisywała na ten temat) i moje walentynki do jutra się przedłużą!!!! :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jeepi_srs » wtorek, 14 lut 2006, 23:32

A ja napisze ze byl dzisiaj super dzien. Moja kobieta szczesliwa wiec i mi niczego nie brakuje.
A poza tym polecam film "Ja wam pokaze"
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » środa, 15 lut 2006, 11:16

NataliaW napisał(a):Walentynki, Walentynki i po Walentynkach-i po co tyle krzyku? :P

A mój wieczór Walentynkowy super udany-Omar, Easy Rider, Sath, Skawa, Doda, piwo i piwo i czego chcieć więcej..... :twisted: :wink:


I kwiatek-niespodzianka-pocieszajka od brata w wazonie uśmiecha się do mnie ... :)


a dzisiaj jeszcze zjesz obiad w milym towarzystwie :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości