Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez U-S » wtorek, 14 lut 2006, 15:19

...i jeszcze nowe auto, moze być używane, rocznik 1998 :)
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez U-S » wtorek, 14 lut 2006, 15:21

Skromnie WZT!!! Skromnie :lol:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez U-S » wtorek, 14 lut 2006, 15:24

No i jeszcze jakis masażysta by się przydał, bo coś mnie kark nawala...
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » wtorek, 14 lut 2006, 21:41

najadłam się cebuli, mam nadzieje, że to coś pomoże :wink: i chorubsko minie..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » wtorek, 14 lut 2006, 21:47

może mi ktoś walnąć setke dobrych mysli bo węże mam w głowie
report5
 

Postprzez Agnes » wtorek, 14 lut 2006, 22:55

to byly na poczatku zyczenia

wiec i ja z nich skorzystam...

wiem ze to zle zyczenie ale chce zeby osoba na ktorej mi bardzo zalezy nigdy nie wyjezdzala i zostala blisko mnie...
wiem to przykre bo on tego chce
ale moze sie spelni :)

to jak r 5 takie zyczenie sie nada? :oops:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » wtorek, 14 lut 2006, 23:05

Agnes - po sąsiedzku załatwione - albo prawie załatwione - no staram się :-)
report5
 

Postprzez Agnes » środa, 15 lut 2006, 00:22

report5 napisał(a):Agnes - po sąsiedzku załatwione - albo prawie załatwione - no staram się :-)


ja bym tam cos ci podpowiedziala....hmm moze dostac np lepsza propozycje pracy na miejscu? hmmm :roll: ale ja wredota jestem hehe :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » środa, 15 lut 2006, 09:58

kamila napisał(a):najadłam się cebuli, mam nadzieje, że to coś pomoże :wink: i chorubsko minie..


Chorubsko minie, ale wiatry zostaną ;)
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Agnes » środa, 15 lut 2006, 14:11

WZT napisał(a):
Agnes napisał(a):to byly na poczatku zyczenia

wiec i ja z nich skorzystam...

wiem ze to zle zyczenie ale chce zeby osoba na ktorej mi bardzo zalezy nigdy nie wyjezdzala i zostala blisko mnie...
wiem to przykre bo on tego chce
ale moze sie spelni :)

to jak r 5 takie zyczenie sie nada? :oops:


to nie prosciej go lancuchem przykuc do kaloryfera????



:roll: hmm przemysle to :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » środa, 15 lut 2006, 14:24

report działasz jak złota rybka ,ale ona chyba się w końcu wkurzyła ?
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości