

report5 napisał(a):Agnes - po sąsiedzku załatwione - albo prawie załatwione - no staram się
ale ja wredota jestem hehe 
WZT napisał(a):Agnes napisał(a):to byly na poczatku zyczenia
wiec i ja z nich skorzystam...
wiem ze to zle zyczenie ale chce zeby osoba na ktorej mi bardzo zalezy nigdy nie wyjezdzala i zostala blisko mnie...
wiem to przykre bo on tego chce
ale moze sie spelni
to jak r 5 takie zyczenie sie nada?
to nie prosciej go lancuchem przykuc do kaloryfera????
hmm przemysle to 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości