1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » niedziela, 12 lut 2006, 18:56

w czwartek jest sesja?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » niedziela, 12 lut 2006, 19:09

redlovebloodgirl napisał(a):do osob organizujacych sesje astronomiczna ;)
ktore klasy sa zaproszone? :twisted: mam nadzieje ze wszystkie mat fizy :D

Kobieto zapomnij o sesji ===>>>> MATMA
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez fern » niedziela, 12 lut 2006, 21:06

Co do sesji - niestety nic nie wiem na temat, które klasy są zaproszone. Sami wszystko musimy robić na ostatnią chwilę, bo prof. G. 'zapomniała' nam powiedzieć wszystkiego przed feriami, abyśmy mieli czas na doszlifowanie i teraz wszystko dopiero kreuje swój wizerunek :)

A sesja jest w czwartek o godzinie 11.00. Myślę, że osoby wolne od zobowiązań w tych godzinach mogą spokojnie wpaść pośmiać się z ludzi z mojej klasy - ja nie czytam, mam inną fuchę :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » niedziela, 12 lut 2006, 22:35

fernu, a do której mniej więcej ma być ta "sesja"? bo moja klasa zaczyna fizyke z panią G o 11:50 ... mam nadzieje, że łapiemy się na spotkanko :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez sabcia » niedziela, 12 lut 2006, 22:38

fern napisał(a):A sesja jest w czwartek o godzinie 11.00. Myślę, że osoby wolne od zobowiązań w tych godzinach mogą spokojnie wpaść pośmiać się z ludzi z mojej klasy - ja nie czytam, mam inną fuchę :)


ja ci dam pośmiac sie z ludzi z klasy :evil: :P zobaczymy jak prezentacja wam poszła :twisted:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez sabcia » niedziela, 12 lut 2006, 22:40

olkakg napisał(a):fernu, a do której mniej więcej ma być ta "sesja"? bo moja klasa zaczyna fizyke z panią G o 11:50 ... mam nadzieje, że łapiemy się na spotkanko :twisted: :lol:


wrr..gdzie jest edytuj!!! :x

to trwa ok godzine, załapiecie sie na sprzątanie krzeseł :P :lol:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Olcia » niedziela, 12 lut 2006, 22:42

sabcia napisał(a):
to trwa ok godzine, załapiecie sie na sprzątanie krzeseł :P :lol:



zawsze coś.. mam nadzieje, że do tego zatrudni chłopaków z naszej klasy i będzie nadzorować całe sprzątanie.. i tak oto nie będzie lekcji :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » niedziela, 12 lut 2006, 22:50

olkakg napisał(a):
sabcia napisał(a):
to trwa ok godzine, załapiecie sie na sprzątanie krzeseł :P :lol:



zawsze coś.. mam nadzieje, że do tego zatrudni chłopaków z naszej klasy i będzie nadzorować całe sprzątanie.. i tak oto nie będzie lekcji :twisted:


zamiast sie edukowac to sie jeszcze cieszy :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez fern » poniedziałek, 13 lut 2006, 20:22

Nie będziecie mieli fizyki na 100%. Pani profesor osobiście będzie nadzorowała sprzątanie auli, chowanie sprzętu, a i tak jak się skończy nawet o 12.00 to przecież nie wyjdzie w ułamku sekundy :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » poniedziałek, 13 lut 2006, 20:49

fern napisał(a):Nie będziecie mieli fizyki na 100%. Pani profesor osobiście będzie nadzorowała sprzątanie auli, chowanie sprzętu, a i tak jak się skończy nawet o 12.00 to przecież nie wyjdzie w ułamku sekundy :)

[smilie=mml.gif] ale fajnie :D
a tak poza tym... fajnie dziś wyglądałeś na tej drabinie :twisted: tylko uważam, że jest aż za słodko w tej szkole od tych serduszek [smilie=sick.gif]
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » poniedziałek, 13 lut 2006, 20:54

Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez fern » poniedziałek, 13 lut 2006, 22:18

Drabina to mój żywioł :P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 13 lut 2006, 22:22

fern napisał(a):Drabina to mój żywioł :P

przepraszam bardzo...na ta stara drewniana drabine to ja mam wylacznosc :twisted: zawsze mnie na nia wysylali... :oops:

a co do serduszek...przebolalabym gdyby bylo czerwone..ale rozowe?? i te baloniki [smilie=bounce.gif] [smilie=chair.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez fern » poniedziałek, 13 lut 2006, 23:16

Moja klasa jak zwykle tylko odwalała czarną robotę - wieszała :]
Przygotowanie to kto inny... ale różowe serduszka są piękne, nie podobają się Wam!? :D

A stara drewniana drabina jest mimo wieku wytrzymała... pewnego czasu wytrzymała czterech chłopa... :) Ale za to lekki opieprz od Józka dostaliśmy :P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 14 lut 2006, 06:06

Nash Johnson napisał(a):zobaczta:) Dobre ! hehe
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86121376

No nie wiem, ciekawa jestem czy ta laska chociaż wie, że jest sprzedawana... :shock:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości