redlovebloodgirl napisał(a):do osob organizujacych sesje astronomiczna
ktore klasy sa zaproszone?mam nadzieje ze wszystkie mat fizy

fern napisał(a):A sesja jest w czwartek o godzinie 11.00. Myślę, że osoby wolne od zobowiązań w tych godzinach mogą spokojnie wpaść pośmiać się z ludzi z mojej klasy - ja nie czytam, mam inną fuchę
zobaczymy jak prezentacja wam poszła 
olkakg napisał(a):fernu, a do której mniej więcej ma być ta "sesja"? bo moja klasa zaczyna fizyke z panią G o 11:50 ... mam nadzieje, że łapiemy się na spotkanko![]()

olkakg napisał(a):sabcia napisał(a):
to trwa ok godzine, załapiecie sie na sprzątanie krzeseł![]()
zawsze coś.. mam nadzieje, że do tego zatrudni chłopaków z naszej klasy i będzie nadzorować całe sprzątanie.. i tak oto nie będzie lekcji

fern napisał(a):Nie będziecie mieli fizyki na 100%. Pani profesor osobiście będzie nadzorowała sprzątanie auli, chowanie sprzętu, a i tak jak się skończy nawet o 12.00 to przecież nie wyjdzie w ułamku sekundy
ale fajnie
tylko uważam, że jest aż za słodko w tej szkole od tych serduszek ![sick [smilie=sick.gif]](./images/smilies/sick.gif)
fern napisał(a):Drabina to mój żywioł
zawsze mnie na nia wysylali...
![chair [smilie=chair.gif]](./images/smilies/chair.gif)
Ale za to lekki opieprz od Józka dostaliśmy 
Nash Johnson napisał(a):zobaczta:) Dobre ! hehe
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86121376

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości