
WZT napisał(a):Mafi napisał(a):ja też sama sobie kupiłam prezent Walentynkowy- i bardzo mi się podoba![]()
a co kupilas????
ja tradycyjniepare piw....
sweterek
ale za to jaki ładny 
Achaja napisał(a):Przywitał mnie rano piękny prezent![]()
, z piękną dedykacją, ma przyjść jeszcze jeden prezent, a wieczorem kolacja ze znajomymi w River.
Myślę, że po drodze będzie jeszcze bukiet kwiatów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości