Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Nash Johnson » poniedziałek, 13 lut 2006, 22:44
HI HOT! Pomyliłeś drzwi! jak chsz pić to idz do pubu

-

Nash Johnson
- Ważniak
-
- Posty: 201
- Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
- Lokalizacja: From Outer Space
przez jeepi_srs » poniedziałek, 13 lut 2006, 22:49
A ja tam w pelni wykorzystam jutrzejszy dzien z moja ukochana. Na poczatek "winogrona" pozniej kino. Jak codzien duzo milosci

-

jeepi_srs
- Ważniak
-
- Posty: 242
- Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez ZAINTERESOWANA » wtorek, 14 lut 2006, 06:02
No i nadszedł ten wielki dzień...

-

ZAINTERESOWANA
- Mieszka tu
-
- Posty: 956
- Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez McCool » wtorek, 14 lut 2006, 15:02
-

McCool
- Rycerz forum
-
- Posty: 1492
- Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
- Lokalizacja: Polska
przez Mafi » wtorek, 14 lut 2006, 15:46
WZT napisał(a):Mafi napisał(a):ja też sama sobie kupiłam prezent Walentynkowy- i bardzo mi się podoba

a co kupilas????
ja tradycyjnie

pare piw....
eee... no nie, ja piw nie

sweterek

ale za to jaki ładny

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Didi » wtorek, 14 lut 2006, 16:04
Achaja napisał(a):Przywitał mnie rano piękny prezent

, z piękną dedykacją, ma przyjść jeszcze jeden prezent, a wieczorem kolacja ze znajomymi w River.
Myślę, że po drodze będzie jeszcze bukiet kwiatów.

Achaja...chyba muzik tez bedzie wiec bedzie okazja by sie poznac

-

Didi
- Rycerz forum
-
- Posty: 1335
- Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości