Katia napisał(a):no właśnie sama się zastanawiam,bo ja mam strasznie wybrednego faceta i z niczego nie potrafi się cieszyć!!Tylko nie mówcie:to go zmień.
Może pójdziemy na pizzę,ale jeszcze zobaczymy jak będzie jutro:)
nie zmieniaj, wychowaj, niech on Cie zaskakuje


Tylko nie mówcie:to go zmień.
