imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » sobota, 11 lut 2006, 11:49

bezAMBICJI napisał(a):
WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają :P :oops:


noto jutro jak bedzies to mi mozesz w latarni piwo postawic jak mnie spotkasz :)


nie, nie zdecydowanie bedzie lepiej jak ty mi piwko postawisz :D :wink:

no to macie problem, ale jak wiem jak takiemu problemowi zaradzic :wink: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » sobota, 11 lut 2006, 14:28

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają :P :oops:


noto jutro jak bedzies to mi mozesz w latarni piwo postawic jak mnie spotkasz :)


nie, nie zdecydowanie bedzie lepiej jak ty mi piwko postawisz :D :wink:


hm... tylko jak mnie poznasz????
/jedna rada szukaj goscia z irokezem na glowie(sredniej wielkosci,nie postawiony), prawdopobnie w szelkach i trzyma piwo i drze sie oi!
to na 90% moge byc ja....:P :P :P :P

przeciez ty juz nie masz irokeza,
a tak na marginesie to obok niego bede ja, wiec po mnie poznasz karola :]
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » sobota, 11 lut 2006, 14:46

WZT napisał(a):bo ja mam taki na klej doczepiany .... bo ja normalnie nosze dredy ale na koncert sciagam dredy i przyklejam irokeza....

cos jeszcze doczepiane?? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » sobota, 11 lut 2006, 14:50

Mafi napisał(a):w końcu dziś piątek, więc pewnie, antidotum... :)
:beer: , do następnego ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 11 lut 2006, 14:54

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają :P :oops:


noto jutro jak bedzies to mi mozesz w latarni piwo postawic jak mnie spotkasz :)


nie, nie zdecydowanie bedzie lepiej jak ty mi piwko postawisz :D :wink:


hm... tylko jak mnie poznasz????
/jedna rada szukaj goscia z irokezem na glowie(sredniej wielkosci,nie postawiony), prawdopobnie w szelkach i trzyma piwo i drze sie oi!
to na 90% moge byc ja....:P :P :P :P

przeciez ty juz nie masz irokeza,
a tak na marginesie to obok niego bede ja, wiec po mnie poznasz karola :]


bo ja mam taki na klej doczepiany .... bo ja normalnie nosze dredy ale na koncert sciagam dredy i przyklejam irokeza....


Czyli rozumiem ze obydwaj stawiacie mi browarka :roll: :) :D

PS. A z tym irokezem i dredami to ciekawa sprawa...heheh :lol:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Mafi » sobota, 11 lut 2006, 15:23

kamila napisał(a):
Mafi napisał(a):w końcu dziś piątek, więc pewnie, antidotum... :)
:beer: , do następnego ;)

... już za tydzień (albo i dziś jak dobrze pójdzie) ;) :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » sobota, 11 lut 2006, 15:25

Mafi napisał(a):
kamila napisał(a):
Mafi napisał(a):w końcu dziś piątek, więc pewnie, antidotum... :)
:beer: , do następnego ;)

... już za tydzień (albo i dziś jak dobrze pójdzie) ;) :twisted:

za tydzien kamila nie moze do antidotum :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » sobota, 11 lut 2006, 15:32

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
Mafi napisał(a):
kamila napisał(a):
Mafi napisał(a):w końcu dziś piątek, więc pewnie, antidotum... :)
:beer: , do następnego ;)

... już za tydzień (albo i dziś jak dobrze pójdzie) ;) :twisted:

za tydzien kamila nie moze do antidotum :P


a wogole to Kamila powinna pojsc z nami do latarni......bo cos mi obiecala !!! :P :>

probowalem ale sie wykrecila ze sobota, ze w piatek to by poszla ale w sobote to nie bo nie moze, jak dla mnie to zwykle wykrecanie sie :p
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości