bezAMBICJI napisał(a):WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają![]()
noto jutro jak bedzies to mi mozesz w latarni piwo postawic jak mnie spotkasz
nie, nie zdecydowanie bedzie lepiej jak ty mi piwko postawisz![]()
no to macie problem, ale jak wiem jak takiemu problemowi zaradzic




![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
, do następnego
! 