
no nic kazdy robi to co lubi
jAc_EnTy napisał(a):hmmm. musze przyznac racje WZT :)
jednak stwierdzenie że czerwony jest lepszy od gromka niejednokrotnie padalo z ust osob, ktore zmienily 2lo na 1lo. niestety nie chodzilo im o atmosfere w szkole tylko o poziom jaki zaprezentowali nauczyciele ich uczący( nie koniecznie wysoki)
jAc_EnTy napisał(a):, bo jak wytłumaczyc fakt ze w gromku byli zagrozone poprawkami, a w czerwonym nagle dobrzy uczniowie z nich? :P
a co do atmosfery w szkole?? kazdy lubi cos innego i stwierdzenie"u nas jest lepszy klimat" jest mocno subiektywne:)
niejednokrotnie słyszalem o waszym"klimacie" "podklasowym" z ksiazkami i zakuwaniu na kazdej przerwie ;) no nic kazdy robi to co lubi :D
pozdrawiam

zbiorowisko pacanów , ekonom
zbiór ludzi przeciętnych, tępych koxow i lafirynd!
" 
) i powiedzcie mi szczerze czy ja wyglądam na kujona? Moim zdaniem nie bardzo
Ani nie noszę okularów (nie mam nic do okularników
) ani przez cale 4 lata nie liczyłam potegi dwójki na przerwach (aczkolwiek lubie matematykę)
Poza tym fakt faktem za długo na tej podłodze nie posiedzialam bo od razu nauczuciele dyżurujący na przerwach zwracali mi uwagę i mówili że jeszcze zdąrzę się nasiedziec na lekcji 



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości