2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 15:20

Hmmm! Napisałem ze smierdzi, bo smierdzi! Napisalem ze kopernik jest fajny, bo raz mi sie w nim podoba a dwa opieram to na opiniach osob ktore przeszly z gromka do K! W sumie teraz powtarzam to co napisalem a to byly suche fakty!
Wiec nie wiem za bardzo o co Ci chodzi ??? ;/ ??
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 15:22

A! i nie uwazam siebie za kogos lepszego bo chodze do kopernika :) To byloby chore! tylko mowie, moze i stwierdza,m, ale raczej to moja opinia, ! no i opinia paru osob ze Kopernik jest po prostu duzo lepszą szkołą średnią od tzw "Gromka"! I nie wyjeżdaj mi tu z infantylizmem WUZETKO :P ;)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 15:29

Jak tak bardzo kochasz kopernik to opis to w temacie "1 LO"
poza tym, jestem zdania WZT.
Po co tak bardzo chcesz chwalić 1lo.. jak w nim jesteś.. to brawo, gratuluje, ale to nie oznacza, że masz wytykać jak jest w gromku.. byłeś w tej szkole? uczyłeś się w niej? eh.. :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 15:30

wybacz, rzeczywiscie, wtrąciłem to w ten temat,! To było ałkiem nieuzasadnione! Przepraszam!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 15:35

Nash Johnson napisał(a):wybacz, rzeczywiscie, wtrąciłem to w ten temat,! To było ałkiem nieuzasadnione! Przepraszam!


nie mi wybaczać tylko uczniom gromka :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Easy Rider » czwartek, 9 lut 2006, 15:37

olkakg napisał(a):
Nash Johnson napisał(a):wybacz, rzeczywiscie, wtrąciłem to w ten temat,! To było ałkiem nieuzasadnione! Przepraszam!


nie mi wybaczać tylko uczniom gromka :)

ale dowaliła buehehehehe
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 15:40

! TAk w ramach sprostowania! To jedyne za co przepraszalem, to za to ze napisalem to w temacie który uznałas za nie pasujący do napisanai takcih rzecy! Przyznaje Ci racje! Ale nadal uwazam ze prawdą jest to co napisałem!
No i za to nie mam z zmiarau nikogo prosic o przebaczenie :)
Easy w którym miejscu ona dowaliłą? :?: :shock:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Easy Rider » czwartek, 9 lut 2006, 15:43

spox no przecież żartowałem
nie wiem - ale albo mnie albo w społeczeństwie się skitrało coś z poczuciem humoru, coraz częściej słychać słowa - przecież żartowałem.
A poza tym też chodzę do Koperasa i jest szeroko! :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 15:44

Nash Johnson napisał(a):! TAk w ramach sprostowania! To jedyne za co przepraszalem, to za to ze napisalem to w temacie który uznałas za nie pasujący do napisanai takcih rzecy! Przyznaje Ci racje! Ale nadal uwazam ze prawdą jest to co napisałem!
No i za to nie mam z zmiarau nikogo prosic o przebaczenie :)
Easy w którym miejscu ona dowaliłą? :?: :shock:


no wiesz.. ja też chodze do kopernika i nie czuje się jakoś lepsza z tego powodu i nie wypowiadam się na tematy tych szkół, gdyż w gromku byłam tylko raz i nie wiem jaki jest tam klimat i nie sugeruje się zdaniem innych osób. :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 15:50

Ale wuz! Musisz zrozumieć ze to może i były moje posty al;e zawarłem w nich "suche fakty" (jak ja nei lubie sie powtarzac! Zebysmy byli doskonale dokladni trzba sprostowac ze rozsmieszyly Cie FAKTY!
A ja nei czuje sie lepszy ze chodze do K! Mysleze K to lepsza szkola (jeny, rpzeciez to tak duza roznica:)) NMo a w gromku bylem i iwem! z reszta wielu bylo, nie ejst juz i wie to co ja:) To wszystko na czym opieralem swoje "posty"! A raczej tresc ów postow!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 16:10

Aj WUZ! Nie dogadamy sie:) To o czym wlasnie napisale w ogole jest wziete z kosmosu!:) Przeskakujesz z tematu na temat!
No ale skoro ttak! moze nie ebdzie znacyzc ale teraz znaczy!
znaczące ejst to, jak jest Ci w szkole (Fajnie czy źle, oczywisice fajnie w granicach tego "czy w szkole fajnie być może")
znaczące jeest to jak Cie skzola przygotuje do matury npp. reszta rzeczywiscie jest bez znaczenia! I masz racje! pozniej gowno bedzie znaczyc to czy chodzilem do gromka czy do K! ale wspomnieneia bede mial fajne, moze tez poczucie ze czegos sie tam nauczylem :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 16:19

A Ty do jakiej szkoły chozdiłes?
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości