Wiec nie wiem za bardzo o co Ci chodzi
?

?

To byloby chore! tylko mowie, moze i stwierdza,m, ale raczej to moja opinia, ! no i opinia paru osob ze Kopernik jest po prostu duzo lepszą szkołą średnią od tzw "Gromka"! I nie wyjeżdaj mi tu z infantylizmem WUZETKO


olkakg napisał(a):Nash Johnson napisał(a):wybacz, rzeczywiscie, wtrąciłem to w ten temat,! To było ałkiem nieuzasadnione! Przepraszam!
nie mi wybaczać tylko uczniom gromka


Nash Johnson napisał(a):! TAk w ramach sprostowania! To jedyne za co przepraszalem, to za to ze napisalem to w temacie który uznałas za nie pasujący do napisanai takcih rzecy! Przyznaje Ci racje! Ale nadal uwazam ze prawdą jest to co napisałem!
No i za to nie mam z zmiarau nikogo prosic o przebaczenie![]()
Easy w którym miejscu ona dowaliłą?![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości