Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Budyn » wtorek, 7 lut 2006, 21:18

wody na kosciach bo bredzi :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez qrczak » wtorek, 7 lut 2006, 21:21

proszę wymyślać sposoby na ten wieczór


Ja juz wymyśliłem, o 19.00 melduję się w pracy, kończę o 07.00 rano.


... natomiast co do "nocy świętojańskiej" - jest to wbrew pozorom wyjątkowo znane i obchodzone święto na południu Polski - ale to zabawy nocne nad rzeką przy palących się ogniskach i rzucanie wianków - trudno świętować je między blokami ...


Znane jest również w okolicach Trójmiasta, było przynajmniej dosyć popularne jak byłem ciut młodszy.
Co do świętowania między blokami.
Mamy ten luksus że mamy plażę.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » wtorek, 7 lut 2006, 21:25

qrczak napisał(a):(...)
Co do świętowania między blokami.
Mamy ten luksus że mamy plażę.


... i to całkiem fajny pomysł :prosze: ale dopiero na czerwiec :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Martius » wtorek, 7 lut 2006, 21:32

8) A ja bede orginalny i niespodzianke zrobie 13 a 14 udam ze nie wiem oco chodzi ..
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » wtorek, 7 lut 2006, 21:36

Suzy napisał(a):... i mogę się założyć, że osoby które są w związkach nie zignorują tego dnia ...

i bys ten zaklad przegrala, bo ja zawsze to swieto ignorowalem, nawet, a moze szczegolnie, jak bylem w zwiazku
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » wtorek, 7 lut 2006, 21:38

kulA napisał(a):
Suzy napisał(a):... i mogę się założyć, że osoby które są w związkach nie zignorują tego dnia ...

i bys ten zaklad przegrala, bo ja zawsze to swieto ignorowalem, nawet, a moze szczegolnie, jak bylem w zwiazku


to Ty niedobry jesteś :) a co na to Twoje kobity w tym dniu? ;>
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » wtorek, 7 lut 2006, 21:39

Mam podobne zdanie, co kula, sadze ze dość duża liczba osób będących w związkach ignoruje to święto
Np. ja
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » wtorek, 7 lut 2006, 21:41

Mafi napisał(a):
kulA napisał(a):
Suzy napisał(a):... i mogę się założyć, że osoby które są w związkach nie zignorują tego dnia ...

i bys ten zaklad przegrala, bo ja zawsze to swieto ignorowalem, nawet, a moze szczegolnie, jak bylem w zwiazku


to Ty niedobry jesteś :) a co na to Twoje kobity w tym dniu? ;>

jak to co?? rowniez je ignorowaly, jedna na poczatku tego nie rozumiala ale jak jej swoje racje wytlumaczylem to sie ze mna zgodzila, inne myslaly tak jak ja, przynajmniej tak mi sie wydaje bo o tym specjalnie nie rozmawialismy
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » wtorek, 7 lut 2006, 21:44

WZT napisał(a):
Mafi napisał(a):
kulA napisał(a):
Suzy napisał(a):... i mogę się założyć, że osoby które są w związkach nie zignorują tego dnia ...

i bys ten zaklad przegrala, bo ja zawsze to swieto ignorowalem, nawet, a moze szczegolnie, jak bylem w zwiazku


to Ty niedobry jesteś :) a co na to Twoje kobity w tym dniu? ;>


jak to co?
Pewnie dalej go kochaly-no przeciez opuscic faceta z tego powodu ze niedal prezentu w ten dzien to chyba juz bylo by przegiecie.....


łoo jejciu... a kto tu zaraz o prezentach mówi czy o opuszczaniu kogoś... po prostu jeśli kobieta ma ochotę jakoś wyjątkowo spędzić ten dzień, a dla mężczyzny to dzień jak każdy inny no to chyba do jakichś nieporozumień może dojśc prawda? Wy to tylko rozpatrujecie pod względem prezentów, ale chodzi tu chyba też o coś innego... no ale to moje zdanie...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez rysio » środa, 8 lut 2006, 00:29

no właśnie - chodzi o podejście, a podejście jest nie takie. zamiast próbować pannom zaimponować oryginalnymi (już zresztą coraz mniej oryginalnymi) poglądami, moglibyście jednak coś wymyślić, albo wymyślać codziennie.
a co do zwiazków pana kuli... to co się stało, że już ich nie ma w takim razie, może za mało "o tym" rozmawialiście...?w końcu to święto miłości...

co do komercji - to wystarczy:
nie dać się prostym i obrazę siejącym w umysłach myślących ludzi zabiegom socjotechnicznym w supermarketach,
a reklam telewizyjnych nie oglądać,
i nie zwalać na odrażającą komercję, gdy jedynym co was odraża jest perspektywa wydania kilku złotych na waszą miłość,
amen.

Suzy napisał(a):jak można obchodzić "dzień zakochanych" z psiapsiółą lub kumplem ?

chyba nie powinno się (wyłączając z tej ogólnej zasady samotnych), ale to było tylko takie gdybanie ( ;))
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Suzy » środa, 8 lut 2006, 15:47

rysio napisał(a):no właśnie - chodzi o podejście, a podejście jest nie takie. zamiast próbować pannom zaimponować oryginalnymi (już zresztą coraz mniej oryginalnymi) poglądami, moglibyście jednak coś wymyślić, albo wymyślać codziennie.


... bardzo trafna uwaga ... prezentowane wypowiedzi o nie obchodzeniu walantynek i dnia kobiet z argumentacją "nie, bo nie!! - bo to komercja" - są wyjątkowo oklepane i chyba wywołują tylko wymuszony uśmiech na twarzach zdegustowanych kobiet ... :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Uri » środa, 8 lut 2006, 15:59

Suzy napisał(a):
rysio napisał(a):no właśnie - chodzi o podejście, a podejście jest nie takie. zamiast próbować pannom zaimponować oryginalnymi (już zresztą coraz mniej oryginalnymi) poglądami, moglibyście jednak coś wymyślić, albo wymyślać codziennie.


... bardzo trafna uwaga ... prezentowane wypowiedzi o nie obchodzeniu walantynek i dnia kobiet z argumentacją "nie, bo nie!! - bo to komercja" - są wyjątkowo oklepane i chyba wywołują tylko wymuszony uśmiech na twarzach zdegustowanych kobiet ... :wink:


ty naprawde myslisz ze wszystkie kobiety mysla tak samo i to samo? czy po prostu cos cie ogranicza?

podejscie "ja oczywiscie mam racje, inni sa debilami, o jaka ja zabawna jestem, jaki mistrzowski sarkazm!" klasyfikuje cie na swiatowym poziomie "n00b"
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » środa, 8 lut 2006, 16:03

Już sie zaczyna, w ciągu jednego dnia dwa sms -y walentynkowe od mojego operatora komórkowego. :x :x
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » środa, 8 lut 2006, 16:34

Uri napisał(a):ty naprawde myslisz ze wszystkie kobiety mysla tak samo i to samo? czy po prostu cos cie ogranicza?

podejscie "ja oczywiscie mam racje, inni sa debilami, o jaka ja zabawna jestem, jaki mistrzowski sarkazm!" klasyfikuje cie na swiatowym poziomie "n00b"


1 - nie zaznaczyłam, że "wszystkich" kobiet ... użyłam określnika -
"wywołują tylko wymuszony uśmiech na twarzach zdegustowanych kobiet" ... czyli tych które są takim zachowaniem zdegustowane - to chyba proste

2 - to "jak" i "gdzie" mnie klasyfikujesz jakoś specjalnie mało mnie interesuje :lol:

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości