Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Biały » poniedziałek, 6 lut 2006, 19:44

kamcia napisał(a):Popieram :) W końcu odnalazłeś swoje szczęście :roll:


daruj sobie. Zwłąszcza po tamtej wiadomości na PW ...
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez kamcia » poniedziałek, 6 lut 2006, 20:00

Biały napisał(a):
kamcia napisał(a):Popieram :) W końcu odnalazłeś swoje szczęście :roll:


daruj sobie. Zwłąszcza po tamtej wiadomości na PW ...


Nie bądź do mnie wrogo nastawiony bo (wierz lub nie) ja Ci życzę jak najlepiej. Każdy ponąć zasługuje na odrobinę szczęścia.
Avatar użytkownika
kamcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 11 cze 2004, 10:32
Lokalizacja: Kołobrzeg centrum

Postprzez Biały » poniedziałek, 6 lut 2006, 20:08

kamcia napisał(a):
Biały napisał(a):Nie bądź do mnie wrogo nastawiony bo (wierz lub nie) ja Ci życzę jak najlepiej. Każdy ponąć zasługuje na odrobinę szczęścia.


whatever...
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lut 2006, 20:18

kamcia napisał(a):
Biały napisał(a):
kamcia napisał(a):Popieram :) W końcu odnalazłeś swoje szczęście :roll:


daruj sobie. Zwłąszcza po tamtej wiadomości na PW ...


Nie bądź do mnie wrogo nastawiony bo (wierz lub nie) ja Ci życzę jak najlepiej. Każdy ponąć zasługuje na odrobinę szczęścia.


Kamcia naprawde sobie daruj, nie prowokuj go, bo po co?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Biały » poniedziałek, 6 lut 2006, 20:28

Flo napisał(a):
Kamcia naprawde sobie daruj, nie prowokuj go, bo po co?


To żadna prowokacja :) Tylko śmieszy mnie pisanie takich rzeczy publicznie, gdy poza nim była zgryźliwość . więc po co ten cyrk :) Koniec tematu

Chill Out :D
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Martius » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:01

Chuck_Norris napisał(a):
Martius napisał(a)::lol: wal..


ty bulerprof....... spokojnie


:twisted: Bullerproof , MarcinR , Martius slucham ?
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Chuck_Norris » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:04

Martius napisał(a):
Chuck_Norris napisał(a):
Martius napisał(a)::lol: wal..


ty bulerprof....... spokojnie


:twisted: Bullerproof , MarcinR , Martius slucham ?


wyprostuj włosy
Chuck_Norris
 

Postprzez Martius » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:04

Chuck_Norris napisał(a):
Martius napisał(a):
Chuck_Norris napisał(a):
Martius napisał(a)::lol: wal..


ty bulerprof....... spokojnie


:twisted: Bullerproof , MarcinR , Martius slucham ?


wyprostuj włosy


:twisted: Lubię roztrzepane
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:16

Biały napisał(a):
Flo napisał(a):
Kamcia naprawde sobie daruj, nie prowokuj go, bo po co?


To żadna prowokacja :) Tylko śmieszy mnie pisanie takich rzeczy publicznie, gdy poza nim była zgryźliwość . więc po co ten cyrk :) Koniec tematu

Chill Out :D

mnie tez smieszy wiele rzeczy, i co?? nie wytykam ci tego
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:24

kulA napisał(a):
Biały napisał(a):
Flo napisał(a):
Kamcia naprawde sobie daruj, nie prowokuj go, bo po co?


To żadna prowokacja :) Tylko śmieszy mnie pisanie takich rzeczy publicznie, gdy poza nim była zgryźliwość . więc po co ten cyrk :) Koniec tematu

Chill Out :D

mnie tez smieszy wiele rzeczy, i co?? nie wytykam ci tego


a co teraz robisz? :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:38

twisted: TOsz to chłopaki "moja krew to samo chciałem napisać...
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:39

Flo napisał(a):
kulA napisał(a):
Biały napisał(a):
Flo napisał(a):
Kamcia naprawde sobie daruj, nie prowokuj go, bo po co?


To żadna prowokacja :) Tylko śmieszy mnie pisanie takich rzeczy publicznie, gdy poza nim była zgryźliwość . więc po co ten cyrk :) Koniec tematu

Chill Out :D

mnie tez smieszy wiele rzeczy, i co?? nie wytykam ci tego


a co teraz robisz? :)

nie tyle wytknalem co zasugerowalem, a zrobilem to wkurza mnie takie gadanie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamcia » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:44

Biały napisał(a):
Flo napisał(a):Kamcia naprawde sobie daruj, nie prowokuj go, bo po co?

To żadna prowokacja :) Tylko śmieszy mnie pisanie takich rzeczy publicznie, gdy poza nim była zgryźliwość . więc po co ten cyrk :) Koniec tematu

Chill Out :D


Pytanie czy nadal zamierzasz wracac za granicę skoro jesteś juz związany z kimś tutaj bylo zgryźliwe? Widać różne mamy pojęcia granic pytań zwyczajnych a zgryźliwych.

Dobra, przepraszam za OFF TOP :)
Flo, nie mialam zamiaru go prowokować. Chciałam zacząć się udzielać na forum :) Dawno mnie tu nie bylo.
Avatar użytkownika
kamcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 11 cze 2004, 10:32
Lokalizacja: Kołobrzeg centrum

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 lut 2006, 21:55

kamcia napisał(a):
Dobra, przepraszam za OFF TOP :)
Flo, nie mialam zamiaru go prowokować. Chciałam zacząć się udzielać na forum :) Dawno mnie tu nie bylo.


co prywatne to prywatne :)

Dawaj foty lepiej :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości