imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rysio » niedziela, 5 lut 2006, 15:20

skorpion napisał(a):Ja właśnie wróciłem z Antidotum. Chociaż raz natrafiłem na inna muzę niż zawsze. A i ta była beznadziejna. Naszczęście moje towarzystwo zniwelowało ta niedodogodność. Wcześniej na chwilę byliśmy w Poison.
Szkoda, że w Saxie był full ludzi i nie mogliśmy znaleźć miesjca.


"Poison?" przecież to nie istnieje. przecież kanapy w Poison były zupełnie inne :] , a i klimat zmienił się z kwaśnego i ciężkiego na przyjazny i rozleniwiony.
tak na marginesie: czy saksofon lepszy jest od sjesty? to jest kwestia pod przedyskutowanie, ale jakikolwiek byłby wynik tej dyskusji - mam nadzieję, że wszystkie dzieciaki i dresiarze nadal będą uważać, że tak!
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez report5 » niedziela, 5 lut 2006, 17:17

kawa w złotym ulu w sopocie i już jestem w domku - uff ...
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 5 lut 2006, 17:24

Czeka mnie wizyta u przyjaciół :D :roll:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez U-S » poniedziałek, 6 lut 2006, 12:18

ZAINTERESOWANA napisał(a):
Achaja napisał(a):W parę osób znanych zresztą z forum, spotykamy się dzisiaj na urodzinach u U-S. :beer:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO U-S DUŻO SŁONKA W ŻYCIU :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:

Oj będzie się działo, oj będzie.... :lol: :lol: :lol: :D (już nie mogę się doczekać :gwizd: )

Przyłączam się do życzeń:

SPEŁNIENIA MARZEŃ I POCIECHY Z KOCHAJĄCEGO MĘŻA

:* :urodziny: :drunk: [smilie=band.gif] :przytul:


Wspaniałym przyjaciołom, nie tylko z Forum dziękuję za wspaniałą imprezę, życzenia i extra zabawę. Jak zawsze z Wami było wspaniale!!! Duża buźka dla Was!!!!
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 6 lut 2006, 17:17

U-S napisał(a): Wspaniałym przyjaciołom, nie tylko z Forum dziękuję za wspaniałą imprezę, życzenia i extra zabawę. Jak zawsze z Wami było wspaniale!!! Duża buźka dla Was!!!!

:* My również, nie mogło być inaczej :D :D :brawo:

A dzisiaj domek :)
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » środa, 8 lut 2006, 15:19

dzisiaj wygrzewam pupe w kinie :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » środa, 8 lut 2006, 15:53

... coś tam się niby szykuje ... ale ciiii żeby nie zapeszyć ... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez bezAMBICJI » środa, 8 lut 2006, 21:39

ja właśnie zaczynam impreze z fizyką...i mam zamiar tak długo imprezować aż bede umiała na 5 :D :lol: 8)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez yennefer » czwartek, 9 lut 2006, 04:32

kulturalne oblewanie sesji skończyło sie niezłą libacją :drunk: ledwie dowlokłam sie do domu :P
...troche sie zaszalało, hyh :twisted: i nie powiem, z odpowiednia ekipa nawet po nieprzespanej nocy mozna miec swietne samopoczucie :super:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kurczaczek » czwartek, 9 lut 2006, 21:02

Dziejsza nocka spedzona będzie przed komputeriem. Możliwe że jutro odwiedzi się Kwadratową, ale tylko wpadam na jedno piwko i grzecznie mknę do domku. :) :roll:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Mafi » piątek, 10 lut 2006, 14:39

w końcu dziś piątek, więc pewnie saksofon, antidotum... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości