Chcesz do mnie napisać? - Najpierw przeczytaj!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez czarnulka » niedziela, 5 lut 2006, 12:07

Cenię sobie bezpośredniość :]
czarnulka
 

Postprzez Tisaja » niedziela, 5 lut 2006, 12:13

pluskwa
Zgadzacie się z tym tekstem? To zacznijcie stosować.
Ja jakoś nie zaczepiam obcych..... Owszem,piszę z osobami poznanymi w sieci..... ale znajomości te nie zaczynaja sie od tekstu-"postukamy?". Wystarczy zachować ciutkę kultury i taktu. :roll:

skorpion
Nie licz, że do Ciebie napiszę. Chyba, że jesteś fajną inteligentną laską.
Nie jestem...... na szczęście.... [smilie=yucky.gif]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 5 lut 2006, 17:28

Pluskwa, aż tak Ci ludzie na odcisk nacisnęli? :?:
Ogólnie zasady mi się podobają. :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pluskwa » wtorek, 7 lut 2006, 10:15

ZAINTERESOWANA napisał(a):Pluskwa, aż tak Ci ludzie na odcisk nacisnęli? :?:
Ogólnie zasady mi się podobają. :wink:
zdarzało się, czasami mi nadepną
pluskwa
 

Postprzez pluskwa » środa, 8 lut 2006, 00:30

czasami ja komuś :) (nie wiem jak to się stało, ale nie skończyłem poprzedniej wypowiedzi)
pluskwa
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości