![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Ja jakoś nie zaczepiam obcych..... Owszem,piszę z osobami poznanymi w sieci..... ale znajomości te nie zaczynaja sie od tekstu-"postukamy?". Wystarczy zachować ciutkę kultury i taktu.Zgadzacie się z tym tekstem? To zacznijcie stosować.
Nie jestem...... na szczęście....Nie licz, że do Ciebie napiszę. Chyba, że jesteś fajną inteligentną laską.
![yucky [smilie=yucky.gif]](./images/smilies/yucky.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości