Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nemo » środa, 1 lut 2006, 15:21

Yenn nigdy klawiatura nie uwiera!! pamietam jak kiedys wyprowadzala kompa na spacer..... :lol: :lol: :wink: :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 15:40

Nemo napisał(a):Yenn nigdy klawiatura nie uwiera!! pamietam jak kiedys wyprowadzala kompa na spacer..... :lol: :lol: :wink: :wink:

co Ty nie powiesz :P
WZT, no aż takiego zagęszczenia nie ma, jeszcze nie musze spać z klawiatura :lol:

a tak poza tym, najblizsze dni i noce to beda maratony jedynie z kilkugodzinna przerwa na sen, bedzie ciekawie :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » środa, 1 lut 2006, 16:08

yennefer napisał(a):
Nemo napisał(a):Yenn nigdy klawiatura nie uwiera!! pamietam jak kiedys wyprowadzala kompa na spacer..... :lol: :lol: :wink: :wink:

co Ty nie powiesz :P
(.......)

a tak poza tym, najblizsze dni i noce to beda maratony jedynie z kilkugodzinna przerwa na sen, bedzie ciekawie :P


Juz ja to widze.... :lol: jednym okiem w monitorze a drugim w zeszytach. :lol: :P :wink:
Swoja droga , taki maraton, to extremalne przezycie!! Kiedys bedziesz opowiadac swoim dzieciom jak to wygladało! :oops: :P :lol:

Komputer to przeciez drugie okno na świat, a to ze sie czasem przysnie z nim lub obok niego to , przeciez niz złego..... :wink: a jeszcze jak to sie lubi to juz ....... :wink: :P :D
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 17:59

Nemo napisał(a):
Juz ja to widze.... :lol: jednym okiem w monitorze a drugim w zeszytach. :lol: :P :wink:


Komputer to przeciez drugie okno na świat, a to ze sie czasem przysnie z nim lub obok niego to , przeciez niz złego..... :wink: a jeszcze jak to sie lubi to juz ....... :wink: :P :D

tak dokladnie to wiesz, pewnie znasz z autopsji :p :lol:
no a te tlumaczenia...to dobra wymówka, nie? :twisted: :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » środa, 1 lut 2006, 18:05

NataliaW napisał(a):czas na drzemke :]
miałam nieprzewidzianą drzemkę, zasnęło mi się przy stosach kartek papieru, cholercia.., czyli w nocy będę buszować :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Adit » środa, 1 lut 2006, 22:53

no to mamy problem.. jestem dopiero na pojeciach absolutyzmu aksjologicznego, idealizmu obiektywnego, a tu oczy sie kleja...co zrobi ?? co zrobic??
Oby dopadla mnie dzis bezsennosc 8) [smilie=wacko.gif]
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » czwartek, 2 lut 2006, 01:07

dobra, dzisiaj koncze z ksiazkami dosyc wczesnie, palce juz mnie bola od ich trzymania i przewracania kartek :evil:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Uri » czwartek, 2 lut 2006, 03:05

dzisiaj "busy night" sam na sam ze statystyką opisową...[/url]
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » czwartek, 2 lut 2006, 03:54

dobra... ide spać. o 11 pobudka, jeszcze tyle do zrobienia, najchetniej to bym w ogole teraz nie spała - doba mi ucieka za szybko :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Uri » czwartek, 2 lut 2006, 05:07

no i dobra. za 3 godziny egzamin. brrrr :cry:
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » piątek, 3 lut 2006, 03:04

WZT, dla ludzi chodzacych spac o normalnych porach, to i tak bedzie pozno :P
ale ja tez juz ide, jutro musze wczesnie wstac :!: (o 9 - odzwyczaiłam sie od tak wczesnego wstawania :P :lol:)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 3 lut 2006, 06:33

Chciałabym mieć taki "problem" jak Wy... :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości