
Nemo napisał(a):Yenn nigdy klawiatura nie uwiera!! pamietam jak kiedys wyprowadzala kompa na spacer.....![]()
![]()
![]()

yennefer napisał(a):Nemo napisał(a):Yenn nigdy klawiatura nie uwiera!! pamietam jak kiedys wyprowadzala kompa na spacer.....![]()
![]()
![]()
co Ty nie powiesz
(.......)
a tak poza tym, najblizsze dni i noce to beda maratony jedynie z kilkugodzinna przerwa na sen, bedzie ciekawie
jednym okiem w monitorze a drugim w zeszytach.
a jeszcze jak to sie lubi to juz .......

Nemo napisał(a):
Juz ja to widze....jednym okiem w monitorze a drugim w zeszytach.
![]()
![]()
![]()
Komputer to przeciez drugie okno na świat, a to ze sie czasem przysnie z nim lub obok niego to , przeciez niz złego.....a jeszcze jak to sie lubi to juz .......
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości