Sato napisał :
okropne ramki... nieestetyczne... kwasny
a fotki sa ok Cool
masz racje w takich ramkach nie powiesilbym niczego na scianie, ale spełniły swoja role
NataliaW napisała:
W wieży za dużo szumu.
chyba masz racje ale posialem gdzies aparacik, okulary mam za slabe a szumy wymykaja mi sie z pod kontroli. przyznaje bez bicia ze przy morzu nic nie majstrowalem i to nie moja wina ze ono krzywe. wiem teraz dlaczego ten pan znalazl sie w tak dziwnym miejscu
keeper napisała:
Dzika świnia jest niesamowita. Sprawia wrażenie, jakby miała zaraz na mnie spojrzeć.. aż ciarki człowieka przechodza. Gratuluję
nie moge stwierdzic obiektywnie bo bylem na znieczuleniu ale byla chyba calkiem sympatyczna bo chciala nawet strzelic "niedzwiadka".
mniej sympatyczny byl ten pan. najpierw patrzyl podejrzliwie.
pozniej chcial mnie pogonic
troche klopotu mialem z tym zuczkiem bo mi ciagle uciekal
z tym zdjeciem nie bylo problemu. nie probowal uciekac
